Superodpočet od tímu právnikov a ekonómov. Vypracujeme vám projekt v našej hodinovej sadzbe bez provízií. V superodpočte sa vyznáme!

Sme team ekonómov, právnikov a odborníkov so špecializáciou na oblasť IT. Máme až 100% úspešnosť obhájenia v správnom konaní. V priemerne ušetríme klientovi až 29 000 €. Naše portfólio pozostáva z viac ako 70 spokojných zákazníkov.

Podpora už od
roku 2015

Schválenie až po odsúhlasení rozpočtu

Aplikácia pri podaní daňového priznania

Kontroluje team
expertov SR

Mám záujem

Vypracovanie projektu superodpočtu zahŕňa

Konzultácie a analýza projektov vašej spoločnosti k dodatočnému odpočtu nákladov z VaV.
Posúdime uplatniteľnosť nákladov z VaV a následne kompletne spracujeme dokumentáciu superodpočtu a to:

1. Písomný dokument z Vav
2. Oddelená analytická evidencia
3. Posudky našich expertov v danom obore
4. Podpora v priebehu daňovej kontroly
5. vypočítame výšku odpočtu na VaV + príprava DP
6. obhájime cás pred možnou daňovou kontrolou v mene našej spoločnosti + silné finančné garancie

„Garancie: Za našu prácu ručíme a zmluvne garantujeme zodpovednosť za škody až do výšky 1 000 000 €."

Ako na superodpočet

Superodpočet je možné využiť na základe §30c zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov. K tomu bol vydaný metodický pokyn. Možnosť úľavy vo forme superodpočtu môže byť v praxi náročná. Existuje možnosť využitia externého poradcu - nás, ktorý sa vám o to postará.

Získate podporu od nášho teamu

Máme dlhoročné skúsenosti vo výskume a vývoji v rôznych oblastiach priemyslu, vďaka čomu vieme pomôcť väčšej skupine subjektov podnikania.

Naši konzultanti na vysokej úrovni vzdelania s vami prejdú možnosti uplatnenia odpočtu na VaV a zodpovedajú na vaše dotazy. Podpora právneho i daňového teamu mailom, telefonicky alebo osobne.

Mám záujem

Uplatnenie si odpočtu sami Uplatnenie si odpočtu s nami
1. Identifikácia projektov
Je potrebné poznať definície z Frascati manuálu. Následne si musíte vyčleniť projekty, ktoré je možné do odpočtu zahrnúť a či splňujú kritéria výskumu a vývoja podľa rozsiahleho metodického pokynu.

2. Kalkulácia nákladov
Pri kalkulácií je dôležité vyčleniť iba tie výdavky, ktoré dovoľuje legislatíva. Evidencia nákladov musí byť vedená oddelene.

3. Obhajoba pri kontrole
Všetko musí byť dobre zdokumentované a preukázateľné, pretože úsporu nákladov bude potreba obhájiť pri kontrole z daňového úradu.
1. Identifikácia projektov
Náš zamestanenec odporučí, ktoré projekty je možné zahrnúť do super odpočtu a prečo.

2. Kalkulácia nákladov
Poradca rozpozná, ktoré výdavky do dodatočného odpočtu možno započítať, prípadne v akej výške. Naša spoločnosť kompletne spracuje projekt a oddelenú evidenciu.

3. Obhajoba pri kontrole
Náš team obháji daný projekt pri kontrole z daňového úradu.

Nechajte si od nás poradiť

Udržujte svoje financie v poriadku a zvýšte svoju likviditu s našou službou Superodpočet. Pomôžeme vám získať čo najväčšie daňové výhody a zároveň zabezpečiť plnú súladnosť s daňovými predpismi. Zvýšte efektivitu svojich finančných tokov už dnes!

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Naši špecialisti v oblasti daňových odpisov sú pripravení pomôcť vám na ceste k finančnej stabilite a rastu

Bezplatná konzultácia pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár na požiadavku bezplatnej konzultácie pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Viac informácií

Optimalizujte finančné prostriedky a maximalizoujte svoje výdavky. So službou Superodpocet máte možnosť získať výnimočnú úsporu. Naši skúsení odborníci na daňové odpisy vám pomôžu identifikovať všetky dostupné daňové výhody. Znížime vám vaše daňové povinností.

Získať cenovú ponuku je jednoduché - stačí vyplniť náš formulár na našej webovej stránke a my sa postaráme o zvyšok.

Pre firmu alebo individuálneho podnikateľa je dôležité zabezpečiť, aby boli daňové procesy efektívne a spravodlivé. Super Odpocet vám umožňuje získať konkurenčnú výhodu tým, že využijete všetky daňové zvýhodnenia, ktoré vám zákony poskytujú.

Vyplňte našu bezplatnú žiadost o cenovú ponuku ešte dnes!

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Hodnotenie našich zákazníkov

v katalógu firiem azet

S kúpou firmy sme mali výbornú skúsenosť. Určite odporúčam. A rád využijem ich služby aj do budúcna.

zobraziť

GDPR dokumentáciu sme u nich u nich vybavili veľmi rýchlo. Poradili nám a vysvetlili čo bolo treba.

zobraziť

Cítiť profesionalitu a odbornosť. S čím bolo treba pomohli, vybavili. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam.

zobraziť

Hodnotenia nájdete na profile: www.azet.sk/firma/4b2b-consulting-s-r-o/

Zobraziť všetky hodnotenia

Povedali naši klienti

Daniel H., Košice

U spoločnosti 4B2B som si objednal službu zmeny trvalého pobytu spoločníka. So službami som bol nadmieru spokojný. Oceňujem rýchlu komunikáciu.

Oliver Baláž, Nitra

Služby, ktoré poskytuje 4B2B mi odporúčali známy a moje rozhodovanie som si poistil aj na základe uvedených referencií. Spokojnosť na mojej strane je veľmi vysoká a určite Vás budem odporúčať aj svojmu okoliu. Ďakujem

Filip C, Bratislava

Z počiatku som nemal moc dobrú predstavu ako sa rýchlo a bezpečne môžem dostať so svojim podnikaním aj na zahraničný trh. Nakoniec som našiel spoločnosť 4B2B.sk a prečítal som si aké služby poskytujú. To čo je uvedené na stránke je úplná pravda a som moc rád, že som neváhal a kontaktovať Vás. Ďakujem Vám a odporučím Vás všetkým svojim známym.

Tomáš Németh, Košice

Služby spoločnosti 4B2B s.r.o. som využil už viacero krát a vždy viedli k mojej maximálnej spokojnosti. Daný prístup a kvalitu vykonanej práce od odborníkov 4B2B pri registrácií ochrannej známky EÚ som už so skúseností očakával a aj mi bol opätovne potvrdený. Vysoká kvalita, ktorá mi bola poskytnutá cez 4B2B.sk je len veľmi zriedkavá v iných spoločnostiach, avšak nie z daným zameraním. Z vyššie uvedených skutočností ste si aj tento krát získali môj maximálny obdiv a budem šíriť dobré meno Vašej firmy aj naďalej s čistým svedomím a vedomím.

Tibor, Bratislava

Aby som povedal pravdu, pred založením j.s.a. som si myslel, že mám dostatok podstatných vedomostí a informácií pre jej založenie. I tak mi to nedalo a obrátil som sa na základe referencií na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá ma veľmi milo prekvapila ich odbornosťou, kvalitou riešenia komplexných služieb a aj v konečnom dôsledku rýchlosťou daného riešenia mojich potrieb. Spoločnosť mi založili k mojej maximálnej spokojnosti.

Branislav Terpačovský, Geľnica

S využitím služieb od spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmerne spokojný. Všetky zápisy zmien, ktoré boli predmetom môjho záujmu prebehli bez problémov, rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Spoločnosť za mňa vybavila všetky formality a právne úkony. Ďakujem zamestnancom spoločnosti 4B2B.sk sa Vaše odborné poradenstvo a profesionálny prístup k požiadavkám Vašich klientov.

Katarína K, Trenčín

Ďakujem spoločnosti 4B2B.sk za poskytnuté odborné poradenstvo a kvalitne vykonanú prácu. Všetkým Vás budem odporúčať, nakoľko ste prekonali moje očakávania k úplnej spokojnosti.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár