Superodpočet od tímu právnikov a ekonómov. Vypracujeme vám projekt v našej hodinovej sadzbe bez provízií. V superodpočte sa vyznáme!

Sme team ekonómov, právnikov a odborníkov so špecializáciou na oblasť IT. Máme až 100% úspešnosť obhájenia v správnom konaní. V priemerne ušetríme klientovi až 29 000 €. Naše portfólio pozostáva z viac ako 70 spokojných zákazníkov.

Podpora už od
roku 2015

Schválenie až po odsúhlasení rozpočtu

Aplikácia pri podaní daňového priznania

Kontroluje team
expertov SR

Mám záujem

Vypracovanie projektu superodpočtu zahŕňa

Konzultácie a analýza projektov vašej spoločnosti k dodatočnému odpočtu nákladov z VaV.
Posúdime uplatniteľnosť nákladov z VaV a následne kompletne spracujeme dokumentáciu superodpočtu a to:

1. Písomný dokument z Vav
2. Oddelená analytická evidencia
3. Posudky našich expertov v danom obore
4. Podpora v priebehu daňovej kontroly
5. vypočítame výšku odpočtu na VaV + príprava DP
6. obhájime cás pred možnou daňovou kontrolou v mene našej spoločnosti + silné finančné garancie

„Garancie: Za našu prácu ručíme a zmluvne garantujeme zodpovednosť za škody až do výšky 1 000 000 €."

Ako na superodpočet

Superodpočet je možné využiť na základe §30c zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov. K tomu bol vydaný metodický pokyn. Možnosť úľavy vo forme superodpočtu môže byť v praxi náročná. Existuje možnosť využitia externého poradcu - nás, ktorý sa vám o to postará.

Získate podporu od nášho teamu

Máme dlhoročné skúsenosti vo výskume a vývoji v rôznych oblastiach priemyslu, vďaka čomu vieme pomôcť väčšej skupine subjektov podnikania.

Naši konzultanti na vysokej úrovni vzdelania s vami prejdú možnosti uplatnenia odpočtu na VaV a zodpovedajú na vaše dotazy. Podpora právneho i daňového teamu mailom, telefonicky alebo osobne.

Mám záujem

Uplatnenie si odpočtu sami Uplatnenie si odpočtu s nami
1. Identifikácia projektov
Je potrebné poznať definície z Frascati manuálu. Následne si musíte vyčleniť projekty, ktoré je možné do odpočtu zahrnúť a či splňujú kritéria výskumu a vývoja podľa rozsiahleho metodického pokynu.

2. Kalkulácia nákladov
Pri kalkulácií je dôležité vyčleniť iba tie výdavky, ktoré dovoľuje legislatíva. Evidencia nákladov musí byť vedená oddelene.

3. Obhajoba pri kontrole
Všetko musí byť dobre zdokumentované a preukázateľné, pretože úsporu nákladov bude potreba obhájiť pri kontrole z daňového úradu.
1. Identifikácia projektov
Náš zamestanenec odporučí, ktoré projekty je možné zahrnúť do super odpočtu a prečo.

2. Kalkulácia nákladov
Poradca rozpozná, ktoré výdavky do dodatočného odpočtu možno započítať, prípadne v akej výške. Naša spoločnosť kompletne spracuje projekt a oddelenú evidenciu.

3. Obhajoba pri kontrole
Náš team obháji daný projekt pri kontrole z daňového úradu.

Nechajte si od nás poradiť

Udržujte svoje financie v poriadku a zvýšte svoju likviditu s našou službou Superodpočet. Pomôžeme vám získať čo najväčšie daňové výhody a zároveň zabezpečiť plnú súladnosť s daňovými predpismi. Zvýšte efektivitu svojich finančných tokov už dnes!

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Naši špecialisti v oblasti daňových odpisov sú pripravení pomôcť vám na ceste k finančnej stabilite a rastu

Bezplatná konzultácia pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár na požiadavku bezplatnej konzultácie pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Marcel Toporovský, Bratislava

Na stránke 4B2B.sk som si našiel zaujímavé kategórie poskytovaných služieb, ktoré som už dlhšiu dobu vyhľadával. Po skontaktovaní sa s nimi prebiehala komunikácia na veľmi profesionálnej úrovni, čiže som si potvrdil, čo tvrdia jednotlivé recenzie a neváhal som ich požiadať o určité vykonanie zmien v mojej spoločnosti. Samotný úkon prebiehal veľmi hladko, rýchlo a čo ma príjemne ďalej prekvapilo boli predpripravené potrebné dokumenty do ktorých som len podopĺňal svoje údaje a potrebné informácie o aké zmeny sa mi jedná. Pracovníci spoločnosti 4B2B mi poskytli ušetrenie väčšieho množstva času, kvalitu a dovolím si tvrdiť, že aj bezkonkurenčnú kvalitu. Vrelo odporúčam všetkým.

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

Pavol Nižník, Topoľčany

Ďakujem Vám všetkým zo spoločnosti 4B2B.sk za Vaše odporné poradenstvo a poskytnuté služby na tej najvyššej úrovni. Vďaka tomu mi spadol ťažký kameň zo srdca a nemusím sa už ďalej trápiť s tým, čo spravím so svojou nevyužívanou firmou. Vaše služby budem vrelo odporúčať všetkým mojim známym a aj neznámym, ktorí si tiež nevedia poradiť ako aj ja sám s likvidáciou mojej firmy pomocou vlastných síl.

Lukáš N, Martin

Ďakujem odborníkom z 4B2B za Vaše poskytnuté odborné služby a za profesionálny prístup počas riešenia celej agendy spojených zmien v organizačnej zložke. Váš skvelý prístup ku klientovi a kvalitu poskytovaných služieb budem z radosťou rozširovať aj vo svojom okolí.

Boris Súmerský, Brezno

Už dlhšiu dobu som uvažoval akým spôsobom založiť firmu v Českej republike. Až som nakoniec dospel k záveru, že oslovím spoločnosť 4B2B s.r.o., ktorú som našiel na internete. Firma 4B2B.sk mi poskytla viaceré možnosti pre ich výber a odkonzultovala so mnou všetky náležitosti, ktoré mi ešte v čase uvažovania neboli jasné. Konečný bod, ktorú sprevádzalo moje rozhodnutie už bola hotová hračka. Ich služby môžem všetkým len odporučiť.

Branislav Terpačovský, Geľnica

S využitím služieb od spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmerne spokojný. Všetky zápisy zmien, ktoré boli predmetom môjho záujmu prebehli bez problémov, rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Spoločnosť za mňa vybavila všetky formality a právne úkony. Ďakujem zamestnancom spoločnosti 4B2B.sk sa Vaše odborné poradenstvo a profesionálny prístup k požiadavkám Vašich klientov.

Monika Kraková, Prešov

Cez firmu 4B2B som sa rozhodla zlikvidovať moju viacročnú spoločnosť, ktorú som už dlhšiu dobu ani nevyužívala. Ako som si aj predtým myslela, moje rozhodnutie bolo veľmi správne. Ušetrila som veľa drahocenného času a papierovačiek, návštev úradov a podobne. Likvidácia prebehla bez najmenších problémov a stala som sa na chvíľku opäť voľným človekom až pokiaľ si presne nerozmyslím, s čím budem ďalej podnikať. Využitie služieb profesionálov ako sú vo firme 4B2B.sk každému odporúčam. Ďakujem Vám za všetko milá spoločnosť.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár