Iba za 700 €

ReadyMade UK (Spojené Kráľovstvo)

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Začnite svoje podnikanie v Anglicku jednoducho a rýchlo s našou ready-made spoločnosťou. Sme tu, aby sme vám ušetrili čas a námahu pri založení firmy. Naša ponuka UK Limited spoločnosti vám poskytuje príležitosť získať finančne stabilnú firmu pre akvizície a efektívne riadenie.

Výhody našej ready-made spoločnosti v Anglicku:
• Väčšia serióznosť a prestíž: Anglická spoločnosť vás odlišuje od konvenčných daňových rajov, čím získate dôveru vašich partnerov a klientov.
• Anonymita akcionárov: vaši následní akcionári budú evidovaní len v interných dokumentoch, čím zabezpečíme ich anonymitu pre verejnosť.
• Flexibilita: Sme jedinou spoločnosťou v Európe, ktorá ponúka ready-made Európsku spoločnosť vo Veľkej Británií. Vždy môžete presunúť sídlo do iného štátu, čím si udržíte flexibilitu podnikania.
• Možnosť podnikať v Slovenskej alebo Českej republike a byť platiteľom DPH s britskou spoločnosťou.
• Výhoda v registri trestov: Britská spoločnosť nie je povinná pre výpis z registrov trestov, čo vám uľahčí obchodné aktivity.
• Profesionálna starostlivosť: Vybavíme vám British Society a postaráme sa o všetky administratívne úkony, aby ste nemuseli nikam chodiť.

Využite túto príležitosť na úspešné podnikanie v Anglicku. S našou ready-made spoločnosťou začnite svoj podnikateľský sen bez problémov a rýchlo dosiahnite svoje ciele.

Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa súčasťou prosperujúceho anglického trhu.

Cena UK spoločnosti iba za 700€.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Hodnotenie našich zákazníkov

v katalógu firiem azet

S kúpou firmy sme mali výbornú skúsenosť. Určite odporúčam. A rád využijem ich služby aj do budúcna.

zobraziť

GDPR dokumentáciu sme u nich u nich vybavili veľmi rýchlo. Poradili nám a vysvetlili čo bolo treba.

zobraziť

Cítiť profesionalitu a odbornosť. S čím bolo treba pomohli, vybavili. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam.

zobraziť

Hodnotenia nájdete na profile: www.azet.sk/firma/4b2b-consulting-s-r-o/

Zobraziť všetky hodnotenia

Napísali nám naši klienti

Marcel V, Trebišov

Už dlhšiu dobu sme sa ako slovenská spoločnosť snažili dostať so svojim podnikaním aj na zahraničný trh, ktorý nám je všetkým najbližší. Nakontaktovali sme sa na spoločnosť 4B2B.sk a tá nám poskytla veľmi jednoduchú a rýchlu možnosť ako dosiahnúť náš ďalší rozvoj. Celkový proces prebehol veľmi rýchlo a hladko vďaka vypracovaným podkladom, do ktorých sme len pridali naše údaje a bolo to. Ich služby môžeme iba odporúčať.

Šimon Molnár a spol., Senec

Ďakujeme pracovníkom 4B2B.sk za opätovné poskytnutie odborných služieb. Ako aj pri predošlých žiadostiach sme veľmi spokojný s celkovým priebehom Vašej práce a za jej vysokú kvalitu. Vieme, že aj do budúcna sa máme na koho spoľahnúť a veríme, že na našom podnikateľskom trhu budete ešte fungovať veľmi dlho.

Frantíšek Adámek, Nové mesto nad Váhom

So službami spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmieru spokojný. Umožnili mi sprostredkovanie kúpy už zaužívanej firmy, ktorú som dlhodobejšie vyhľadával. Predaj prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a na najvyššej úrovni. Seriózne jednanie a profesionalita je v spoločnosti 4B2B.sk braná do popredia smerom ku klientovi a bolo to aj cítiť. Každému odporúčam.

Sofia Balogová, Nitra

Chcela by som poďakovať spoločnosti 4B2B s.r.o. za skvele vykonanú prácu, rýchlosť realizácie a vysokú kvalitu vo všetkých stanovených bodoch. Môžete si byť istý, že budem šíriť len tie najlepšie referencie o Vašej spoločnosti. Vrelá vďaka.

Tomáš Beník, Trenčín

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad predajom svojej firmy, len som nemal jasno v tom, aký postup si vyberiem. Po menšom prieskume som natrafil na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá mi otvorila oči a poskytla všetky podrobnosti, ktoré som potreboval vedieť. Na základe zistených referencií od mojich známych a aj z internetu som neváhal a firmu 4B2B.sk kontaktoval.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár