Už od 799 €

ISO certifikácia a audit

Viac informácií Objednávka

Pripravíme vám dokumentáciu a zabezpečíme audit s akreditovaným certifikátom IAF v cene

Cieľom noriem ako sú ISO9001, ISO14001 a je zlepšiť kvalitu, bezpečnosť, efektivitu a kompatibilitu v rôznych odvetviach a sektoroch po celom svete. ISO normy sa zameriavajú na rôzne aspekty - od manažérskych systémov a procesov až po produkty a služby.

Mám záujem

Našim klientom ponúkame predovšetkým:

Cieľom noriem ako sú ISO9001, ISO14001 a je zlepšiť kvalitu, bezpečnosť, efektivitu a kompatibilitu v rôznych odvetviach a sektoroch po celom svete. ISO normy sa zameriavajú na rôzne aspekty - od manažérskych systémov a procesov až po produkty a služby.

Ak potrebujete odbornú pomoc s implementáciou ISO noriem vo vašej organizácii, sme tu, aby sme vám pomohli. Naša spoločnosť sa špecializuje na konzultácie a poskytovanie služieb v oblasti certifikácie a dodržiavania medzinárodných noriem ISO.

Náš tím skúsených konzultantov vám pomôže s prispôsobením normy vašim špecifickým potrebám a procesom organizácie. Poskytneme vám podrobný plán, ako zaviesť normy ISO efektívne a krok za krokom, a to vrátane vypracovania dokumentácie, odbornej odozvy a školenia zamestnancov.

Sme tu, aby sme vám pomohli získať certifikáciu podľa normy ISO, čo vám môže priniesť výhody ako zlepšenie reputácie, získanie nových obchodných príležitostí, lepšie riadenie rizík a zvýšenie efektívnosti vašich procesov.

„Sme pripravení stať sa vaším partnerom na ceste k úspechu."

ISO certifikáty

Certifikácia podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 môže pomôcť organizáciám dosiahnuť vyššiu efektívnosť, zlepšiť kvalitu, znížiť environmentálne zaťaženie a zabezpečiť bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Organizácie sa môžu rozhodnúť, ktoré normy sú pre ne relevantné.

ISO 14001

od 799 €

Norma pre environmentálne manažérstvo. Je určená na pomoc organizáciám v identifikácii, riadení a minimalizácii vplyvu ich činností na životné prostredie.


  • Akreditovaný certifikát od IAF
  • Reprezentačným stojanom
  • 3 jazykové verzie

ISO 45001

od 799 €

Norma pre riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je určená na zlepšenie pracovných podmienok a zníženie rizika úrazov a ochorení v organizáciách.


  • Akreditovaný certifikát od IAF
  • Reprezentačným stojanom
  • 3 jazykové verzie

Nechajte si od nás poradiť

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti.

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Posuňte vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti

Cenová ponuka pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Viac informácií

ISO 9001 je norma pre systém riadenia kvality. Je navrhnutá tak, aby organizácie dosahovali a udržiavali vysokú úroveň kvality v ich produktoch alebo službách.

ISO 14001 je norma pre environmentálne manažérstvo. Je určená na pomoc organizáciám v identifikácii, riadení a minimalizácii vplyvu ich činností na životné prostredie.

ISO 45001 je norma pre riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je určená na zlepšenie pracovných podmienok a zníženie rizika pracovných úrazov a ochorení v organizáciách.

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako Vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti. Sme pripravení stať sa vaším partnerom na ceste k úspechu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Ferdinand Hrušovský, Levice

Nikdy by ma ani nenapadlo aké jednoduché je v dnešnej dobe kúpa už zaužívanej aktívnej firmy. Vďaka využitiu služieb cez Vašu firmu 4B2B tomu už verím. Ďakujem Vám za predaj firmy šitej na mieru.

Petra Novotná, Pezinok

S poskytovanými službami od spoločnosti 4B2B.sk som bola nadmerne spokojná. Komunikácia prebiehala bez najmenších problémov a veľmi rýchlo som sa dostala k potrebným informáciám, ktoré som ešte potrebovala mať vyjasnené. Kúpu firmy cez stránku 4B2B.sk všetkým odporúčam. Ďakujem

Martin Brezovský, Púchov

Zmena spoločníka v mojej nemenovanej spoločnosti prebehla prostredníctvom kontaktovania odborníkov od spoločnosti 4B2B veľmi rýchlo, na vysokej úrovni riešenia môjho záujmu a k mojej celkovej spokojnosti. Ďakujem Vám

Jakub Horíček, Trnava

Vďaka spoločnosti 4B2B.sk sa mi podarilo zakúpiť firmu, na ktorú som už dlhodobejšie čakal. Predaj prebehol bez nejakých komplikácií so splnením všetkých mojich kritérií. Služby firmy všetkým odporúčam. Ďakujem

Marek Lipták, Považská Bystrica

Po viacerých rokoch úspešného podnikania sa moja firma dostala do štádia potreby určitej zmeny. Z počiatku som z toho nemal dobrý pocit, ak som si pomyslel, čo všetko je preto potrebné, čo ma čaká a neminie. Nakoniec som objavil 4B2B.sk, určitú skupinu odborníkov, ktorí ma ubezpečili, že ich krátke definície z oblasti jednotlivých úkonov sú pravdivé a reálne. Po chvíľke úvah som sa rozhodol a bol som milo prekvapený. Zmena mi zabrala len minimum času a celkový prepis prebehol nad moje očakávania. Ďakujem Vám, a s radosťou Vás budem odporúčať ďalej.

Štefan Straka, Poprad

Vďaka odborníkom so spoločnosti 4B2B.sk prebehla zmena sídla mojej spoločnosti veľmi hladko, bez nutnosti vynaloženia množstva drahocenného času, bez akejkoľvek absolvovanej byrokracie na jednotlivých úradoch a najmä na veľmi dobrej úrovni celého riešenia. Stal som sa jedným z Vašich spokojných klientov a verím, že Vaše služby v prípade potreby opätovne vyhľadám. Ďakujem

Karol Driečnik, Piešťany

Nad kúpou českej firmy som už dlhšiu dobu uvažoval až som sa nakoniec obrátil na spoločnosť 4B2B, kde mi poskytli všetky potrebné informácie, ktoré som potreboval vedieť. Spokojnosť bola na mojej strane úplná. Všetko bolo už predpripravené a len som podopĺnal isté údaje a zrazu som sa stal majiteľ ďalšej firmy. Všetkým vo firme 4B2B.sk moc ďakujem a všetkým ju vrelo odporúčam. Nebudete ľutovať.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár