Ochranná známka

Zobraziť služby

Registrácia národnej ochrannej známky

Už od 359 €

Jedným z krokov, ku ktorému by mal pristúpiť každý podnikateľ je registrácia ochrannej známky na úrade priemyselného vlastníctva SR, vzhľadom na fakt, že potrebujete budovať a chrániť...

ObjednaťViac informácií

Registrácia ochrannej známky EÚ

Už od 1699 €

Každý podnikateľ, ktorý to myslí s budovaním svojej spoločnosti aj v zahraničných štátoch vážne by mal počas svojej existencie na trhu pristúpiť aj k registrácií ochrannej známky EÚ...

ObjednaťViac informácií

Obávate sa, že môže byť vaša ochranná známka poškodená nekalými praktikami konkurencie a chcete ochrániť svoju firmu, značku a vaše produkty? Vhodné riešenie je registrácia ochrannej známky. Naši odborníci Vám poradia ako s registráciou národnej - slovenskej ochrannej známky ale aj Európskej, poprípade medzinárodnej ochrannej známky. Stačí nás kontaktovať cez 4B2B.sk a radi Vám pomôžeme.

Napísali naši zákazníci

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

Tomáš Németh, Košice

Služby spoločnosti 4B2B s.r.o. som využil už viacero krát a vždy viedli k mojej maximálnej spokojnosti. Daný prístup a kvalitu vykonanej práce od odborníkov 4B2B pri registrácií ochrannej známky EÚ som už so skúseností očakával a aj mi bol opätovne potvrdený. Vysoká kvalita, ktorá mi bola poskytnutá cez 4B2B.sk je len veľmi zriedkavá v iných spoločnostiach, avšak nie z daným zameraním. Z vyššie uvedených skutočností ste si aj tento krát získali môj maximálny obdiv a budem šíriť dobré meno Vašej firmy aj naďalej s čistým svedomím a vedomím.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár