Ochranná známka

Zobraziť služby

Registrácia národnej ochrannej známky

Už od 359 €

Jedným z krokov, ku ktorému by mal pristúpiť každý podnikateľ je registrácia ochrannej známky na úrade priemyselného vlastníctva SR, vzhľadom na fakt, že potrebujete budovať a chrániť...

ObjednaťViac informácií

Registrácia ochrannej známky EÚ

Už od 1699 €

Každý podnikateľ, ktorý to myslí s budovaním svojej spoločnosti aj v zahraničných štátoch vážne by mal počas svojej existencie na trhu pristúpiť aj k registrácií ochrannej známky EÚ...

ObjednaťViac informácií

Obávate sa, že môže byť vaša ochranná známka poškodená nekalými praktikami konkurencie a chcete ochrániť svoju firmu, značku a vaše produkty? Vhodné riešenie je registrácia ochrannej známky. Naši odborníci Vám poradia ako s registráciou národnej - slovenskej ochrannej známky ale aj Európskej, poprípade medzinárodnej ochrannej známky. Stačí nás kontaktovať cez 4B2B.sk a radi Vám pomôžeme.

Napísali naši zákazníci

Tomáš Németh, Košice

Služby spoločnosti 4B2B s.r.o. som využil už viacero krát a vždy viedli k mojej maximálnej spokojnosti. Daný prístup a kvalitu vykonanej práce od odborníkov 4B2B pri registrácií ochrannej známky EÚ som už so skúseností očakával a aj mi bol opätovne potvrdený. Vysoká kvalita, ktorá mi bola poskytnutá cez 4B2B.sk je len veľmi zriedkavá v iných spoločnostiach, avšak nie z daným zameraním. Z vyššie uvedených skutočností ste si aj tento krát získali môj maximálny obdiv a budem šíriť dobré meno Vašej firmy aj naďalej s čistým svedomím a vedomím.

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrická 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár