Už od 700 €

ReadyMade Maďarsko

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Máme pre vás pripravenú skvelú možnosť začať podnikať v Maďarsku bez zbytočných komplikácií.

• Ponúkame vám ready-made spoločnosť s názvom Maďarská s.r.o. (Kft), ktorá je už registrovaná pre DPH.
• Táto hotová spoločnosť vám umožní okamžite začať podnikať bez čakania na založenie novej firmy.
• Celková cena za ready-made spoločnosť a začatie podnikania v Maďarsku je už od 700 EUR.
• Naša ponuka je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí chcú rýchlo a efektívne rozbehnúť svoje podnikanie na maďarskom trhu.
• Využite výhodu nízkej dane z príjmu pre firmy v Maďarsku, ktorá je len 10 %, a začnite podnikať s minimálnymi administratívnymi ťažkosťami.

Nečakajte a začnite svoje podnikateľské sny v Maďarsku s našou ready-made spoločnosťou. Kontaktujte nás ešte dnes a rýchlo sa stane podnikateľom v prosperujúcom maďarskom trhovom prostredí.

Maďarská spoločnosť Neplatca DPH 700€
Maďarská spoločnosť Platca DPH 2200€

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Tibor, Bratislava

Aby som povedal pravdu, pred založením j.s.a. som si myslel, že mám dostatok podstatných vedomostí a informácií pre jej založenie. I tak mi to nedalo a obrátil som sa na základe referencií na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá ma veľmi milo prekvapila ich odbornosťou, kvalitou riešenia komplexných služieb a aj v konečnom dôsledku rýchlosťou daného riešenia mojich potrieb. Spoločnosť mi založili k mojej maximálnej spokojnosti.

Miloš Ruženský, Topoľčany

Služby spoločnosti 4B2B.sk som využil po prvý krát a bol som s nimi nadmerne spokojný. Zmena prebehla bez potreby výkonu akýchkoľvek úkonov z mojej strany, rýchlosť zápisu je tiež jednou zo silných stránok spoločnosti a celkový priebeh bol veľmi kladný. Netreba váhať, ale kontaktovať.

Sofia Balogová, Nitra

Chcela by som poďakovať spoločnosti 4B2B s.r.o. za skvele vykonanú prácu, rýchlosť realizácie a vysokú kvalitu vo všetkých stanovených bodoch. Môžete si byť istý, že budem šíriť len tie najlepšie referencie o Vašej spoločnosti. Vrelá vďaka.

Monika O, Bratislava

Daňové poradenstvo už druhý rok riešim so spoločnosťou 4B2B. Vždy sú veľmi flexibilný a zodpovedný. Všetky úkony spojené s ich poradenstvom sú na vysokej úrovni. Odporúčam vás všetkým mojim známym.

Karol F., Topoľčany

Kúpu firmy prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk všetkým odporúčam, nakoľko sa mi veľmi páčil ich profesionálny prístup k riešeniu danej veci. Komunikácia prebiehala na vysokej úrovni a boli mi jasne a zreteľne vysvetlené všetky podrobnosti a okolnosti aké som potreboval vedieť. Ak mám svoju skúsenosť zhrnúť: som veľmi rád, že som si vybral práve spoločnosť 4B2B.sk a odporúčam ju všetkým.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár