Už od 49 €

AML Anti-Money Laundering

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Koho sa to týka AML
Povinnosti programu vlastnej činnosti proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti a financovaniu terorizmu sa podľa novelizovaného zákona č. 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“), sa týka tzv. povinných osôb v zmysle §5 zákona:

- obchodovanie v hotovosti v hodnote najmenej 10 000 €,
- prevádzkovatelia hazardných hier,
- osôb oprávnených sprostredkovať predaj, prenájom a kúpu nehnuteľnosti,
- poskytovateľ služieb správy majetku a služieb pre obchodné spoločnosti,
- banky,
- finančné inštitúcie, ktoré nie sú bankou,
- poštové podniky,
- a iné

Sankcie za nesplnenie povinností AML
V prípade nesplnenia povinností v zmysle zákona môže byť povinnej osobe,
podnikateľovi uložená pokuta až do výšky 1 000 000 €.

Potrebujete interný predpis a povinnú osobu
Program vlastnej činnosti predstavuje interný predpis, ktorý konkretizuje jednotlivé všeobecne formulované ustanovenia zákona a špecifikuje s ohľadom na organizačnú štruktúru a predmet podnikania povinnej osoby, ako budú jednotlivé povinnosti v zmysle zákona plnené.

Zavádza interný systém, prostredníctvom ktorého budú plnené úlohy povinnej osoby, kto bude zodpovedný za ich plnenie, ako bude prebiehať vzdelávanie zamestnancov v danej oblasti, postup posudzovania neobvyklej obchodnej operácie, spôsob hodnotenia rizík, spôsob výkonu starostlivosti vo vzťahu ku klientovi a ďalšie.

Ponuka služieb AML:
- vypracovanie programu AML
- školenie pre zamestnancov
- postup pri realizácií kontrole AML
- poradenstvo pre AML
- certifikát implementácie AML

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Dávid Dobrodský, Piešťany

Služby, ktoré sú poskytované spoločnosťou 4B2B.sk ma príjemne prekvapili aj vzhľadom na ich široký záber pôsobnosti. Pracovníci danej spoločnosti mi dopodrobna poskytli doplňujúce informácie, ktoré som potreboval získať pre svoje konečné rozhodnutie pre vykonanie určitých zmien. Všetky formality a kompletnú agendu vykonali už na základe dohodnutých kritérií a s výsledkom som bol veľmi spokojný.

Jozef K.

U spoločnosti 4B2B si prenajímame virtuálne sídlo na prestížnej adrese v Bratislave. Lukratívnu adresu ocenia dôverou predovšetkým naši obchodní partneri. Navyše o našu poštu je dobre postarané. Ďakujeme.

Martin Kovárik, Prievidza

Na stránke 4B2B.sk som našiel presne to čo som dlhšie hľadal. Spoločnosť ma v prvom rade zaujala svojim veľkým množstvom ponúkaných služieb a vďaka ich viac ročnej praxi v mojom hľadanom obore. Zo začiatku som ani nemohol uveriť, či je založenie ready made firmy tak rýchle a bolo to nakoniec tak. Táto firma mi otvorila nové možnosti do budúcna a umožnila mi ušetriť veľké množstvo času s rôznymi zisťovaniami informácií, papierovačkami atď... Týmto by som Vám chcel moc poďakovať za všetky služby, ktoré mi boli poskytnuté a najmä za rýchle a bezproblémové umožnenie kúpy ready made s.r.o. Odporúčam všetkým.

Tomáš Beník, Trenčín

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad predajom svojej firmy, len som nemal jasno v tom, aký postup si vyberiem. Po menšom prieskume som natrafil na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá mi otvorila oči a poskytla všetky podrobnosti, ktoré som potreboval vedieť. Na základe zistených referencií od mojich známych a aj z internetu som neváhal a firmu 4B2B.sk kontaktoval.

Filip C, Bratislava

Z počiatku som nemal moc dobrú predstavu ako sa rýchlo a bezpečne môžem dostať so svojim podnikaním aj na zahraničný trh. Nakoniec som našiel spoločnosť 4B2B.sk a prečítal som si aké služby poskytujú. To čo je uvedené na stránke je úplná pravda a som moc rád, že som neváhal a kontaktovať Vás. Ďakujem Vám a odporučím Vás všetkým svojim známym.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár