Už od 49 €

AML Anti-Money Laundering

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Koho sa to týka AML
Povinnosti programu vlastnej činnosti proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti a financovaniu terorizmu sa podľa novelizovaného zákona č. 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“), sa týka tzv. povinných osôb v zmysle §5 zákona:

- obchodovanie v hotovosti v hodnote najmenej 10 000 €,
- prevádzkovatelia hazardných hier,
- osôb oprávnených sprostredkovať predaj, prenájom a kúpu nehnuteľnosti,
- poskytovateľ služieb správy majetku a služieb pre obchodné spoločnosti,
- banky,
- finančné inštitúcie, ktoré nie sú bankou,
- poštové podniky,
- a iné

Sankcie za nesplnenie povinností AML
V prípade nesplnenia povinností v zmysle zákona môže byť povinnej osobe,
podnikateľovi uložená pokuta až do výšky 1 000 000 €.

Potrebujete interný predpis a povinnú osobu
Program vlastnej činnosti predstavuje interný predpis, ktorý konkretizuje jednotlivé všeobecne formulované ustanovenia zákona a špecifikuje s ohľadom na organizačnú štruktúru a predmet podnikania povinnej osoby, ako budú jednotlivé povinnosti v zmysle zákona plnené.

Zavádza interný systém, prostredníctvom ktorého budú plnené úlohy povinnej osoby, kto bude zodpovedný za ich plnenie, ako bude prebiehať vzdelávanie zamestnancov v danej oblasti, postup posudzovania neobvyklej obchodnej operácie, spôsob hodnotenia rizík, spôsob výkonu starostlivosti vo vzťahu ku klientovi a ďalšie.

Ponuka služieb AML:
- vypracovanie programu AML
- školenie pre zamestnancov
- postup pri realizácií kontrole AML
- poradenstvo pre AML
- certifikát implementácie AML

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Jozef J, Martin

Prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk som už nakúpil viacero firiem a niektoré (ktoré som už nepotreboval) aj popredával. Zo skúseností som mal istotu, že sa môžem opätovne na nich obrátiť s mojou žiadosťou a viem, že som urobil dobre. Vďaka odborníkom, ako sú ľudia z 4B2B.sk sa moje podnikanie neuveriteľne rozbieha a verím, že mi budú nápomocný aj pri ďalších predajoch, založeniach rôznych spoločností, poprípade pri ich predaji. Jednoznačne odporúčam každému.

Karol Driečnik, Piešťany

Nad kúpou českej firmy som už dlhšiu dobu uvažoval až som sa nakoniec obrátil na spoločnosť 4B2B, kde mi poskytli všetky potrebné informácie, ktoré som potreboval vedieť. Spokojnosť bola na mojej strane úplná. Všetko bolo už predpripravené a len som podopĺnal isté údaje a zrazu som sa stal majiteľ ďalšej firmy. Všetkým vo firme 4B2B.sk moc ďakujem a všetkým ju vrelo odporúčam. Nebudete ľutovať.

Ferdinand Hrušovský, Levice

Nikdy by ma ani nenapadlo aké jednoduché je v dnešnej dobe kúpa už zaužívanej aktívnej firmy. Vďaka využitiu služieb cez Vašu firmu 4B2B tomu už verím. Ďakujem Vám za predaj firmy šitej na mieru.

Jakub D., Pezinok

Služby od spoločnosti 4B2B s.r.o. som využil už niekoľko krát a vždy som bol s nimi maximálne spokojný. Najviac si asi vážim odborný prístup k akýmkoľvek úkonom, ktoré potrebujem vykonať vo svojej firme, rýchlosť celkového procesu vykonania či už jednotlivých zmien v s.r.o.

Boris K.

S kúpou ADZ sme boli spokojní. Prepis agentúry dočasného zamestnávania prebehol rýchlo a bez problémov. Podnikanie sme mohli spustiť bez dlhého čakania.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár