Už od 799 €

Certifikát ISO 14001

Viac informácií Objednávka

Pripravíme vám dokumentáciu a zabezpečíme audit pre ISO 14001 s akreditovaným certifikátom IAF v cene

Akreditovaný certifikát ISO 14001 od IAF, zameraný na environmentálne manažérstvo. Táto norma poskytuje štruktúru a nástroje pre dosiahnutie a udržanie environmentálnych cieľov a programov. Implementácia tejto normy vyjadruje váš záväzok voči ochrane životného prostredia a znižovaniu negatívneho vplyvu naň.

Mám záujem

Certifikát ISO 14001 už od 799 €

Norma ISO 14001 sa čoraz viac spája s normami ISO 9001 a ISO 45001, čo vedie k silnejšej integrácii a súladu medzi rôznymi aspektmi riadenia spoločností. Zavedenie normy ISO 14001 prináša množstvo výhod, ako je kontrola environmentálnych vplyvov, minimalizácia rizika pokút, úspora energie a surovín, prevencia havárií a lepšie riadenie odpadov a emisií.

Taktiež si budete budovať dobrú povesť a prestíž na trhu, čo môže posilniť váš podnik. Získajte akreditovaný certifikát ISO 14001 od IAF, certifikačnej spoločnosti.

Vaša firma bude zaradená medzi certifikované spoločnosti. Certifikát ISO 14001 bude elegantne vyhotovený a môže byť umiestnený vo vašej predajni. Máte možnosť zverejniť certifikát vo formáte PDF alebo ako logo na vašej webovej stránke. Pri certifikácii vám poskytneme viac ako 20 prispôsobených dokumentov pre implementáciu normy ISO 14001.

Skúsený audítor vyhodnotí váš systém environmentálneho manažérstva a poskytne hodnotnú správu s odporúčaniami. Odporúčame publikáciu STN EN ISO 14001 pre dodržiavanie ISO noriem. Poskytne usmernenia a postupy na zlepšenie procesov vo vašej spoločnosti. Prispieva k zvýšenému zisku.

„Rozhodnite sa získať certifikát ISO 14001 a získate množstvo výhod pre vašu spoločnosť."

Postup certifikácie ISO 14001
 • Otváracie stretnutie: Úvodné stretnutie s klientom a audítormi.
 • Komunikácia počas auditu: Pravidelná výmena informácií medzi klientom a audítormi.
 • Získavanie a overovanie informácii: Získavanie informácií prostredníctvom rozhovorov, pozorovaní a preskúmania dokumentácie.
 • Identifikácia a zaznamenávanie zistení: Zaznamenávanie zhôd a nezhôd s cieľmi auditu a možných zlepšení.
 • Príprava záverov auditu: Súhrn zistení a diskusia s klientom.
 • Konzultácie cez Skype: Online konzultácie pre efektívne využitie času klienta.

Zadarmo získate

Online konzultácie.
Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie.

Akreditovaný certifikát od IAF platný v 3 jazykových verziách. Poskytneme vám certifikát v preferovanom jazyku.

Vylepšíme vizuálny dojem vašej kancelárie reprezentačným stojanom na certifikát.

ISO certifikáty

Certifikácia podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 môže pomôcť organizáciám dosiahnuť vyššiu efektívnosť, zlepšiť kvalitu, znížiť environmentálne zaťaženie a zabezpečiť bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Organizácie sa môžu rozhodnúť, ktoré normy sú pre ne relevantné.

ISO 14001

od 799 €

Norma pre environmentálne manažérstvo. Je určená na pomoc organizáciám v identifikácii, riadení a minimalizácii vplyvu ich činností na životné prostredie.


 • Akreditovaný certifikát od IAF
 • Reprezentačným stojanom
 • 3 jazykové verzie

ISO 45001

od 799 €

Norma pre riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je určená na zlepšenie pracovných podmienok a zníženie rizika úrazov a ochorení v organizáciách.


 • Akreditovaný certifikát od IAF
 • Reprezentačným stojanom
 • 3 jazykové verzie

Nechajte si od nás poradiť

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti.

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Posuňte vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti

Cenová ponuka pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Viac informácií

ISO 14001 je norma pre environmentálne manažérstvo. Je určená na pomoc organizáciám v identifikácii, riadení a minimalizácii vplyvu ich činností na životné prostredie.

Táto norma stanovuje požiadavky na vytvorenie a udržiavanie environmentálneho manažérstva, vrátane politiky, plánovania, implementácie a monitorovania environmentálnych aspektov a súvisiacich rizík.

Organizácie, ktoré dosiahnu certifikáciu podľa ISO 14001, ukazujú svoj záväzok k environmentálnej udržateľnosti.

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako Vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti. Sme pripravení stať sa vaším partnerom na ceste k úspechu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Jozef J, Martin

Prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk som už nakúpil viacero firiem a niektoré (ktoré som už nepotreboval) aj popredával. Zo skúseností som mal istotu, že sa môžem opätovne na nich obrátiť s mojou žiadosťou a viem, že som urobil dobre. Vďaka odborníkom, ako sú ľudia z 4B2B.sk sa moje podnikanie neuveriteľne rozbieha a verím, že mi budú nápomocný aj pri ďalších predajoch, založeniach rôznych spoločností, poprípade pri ich predaji. Jednoznačne odporúčam každému.

Margaréta P, Bratislava

Páni z 4B2B.sk, vrátili ste mi úsmev na tvár, začo Vám chcem z celého srdca poďakovať. Ušetrili ste mi neuveriteľne veľa trápenia sa, množstvo času a ak mám zhodnotiť aj Vašu komunikáciu a celkové riešenie mojej situácie, tak môžem povedať len jediné a to, že ste úplnou jedničkou na našom trhu. Každému Vás budem odporúčať nech už majú akékoľvek požiadavky z oblasti kúpy/zmeny/likvidácie spoločností.

Tibor, Bratislava

Aby som povedal pravdu, pred založením j.s.a. som si myslel, že mám dostatok podstatných vedomostí a informácií pre jej založenie. I tak mi to nedalo a obrátil som sa na základe referencií na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá ma veľmi milo prekvapila ich odbornosťou, kvalitou riešenia komplexných služieb a aj v konečnom dôsledku rýchlosťou daného riešenia mojich potrieb. Spoločnosť mi založili k mojej maximálnej spokojnosti.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

Kristína Nagyová, Komárno

Ďakujem za poskytnutie odborných služieb a odborne vykonanú pomoc v mojom účtovníctve odborníkom so spoločnosti 4B2B.sk. Musím konštatovať, že som veľmi rada s vykonanou prácou a so všetkými vykonanými úkonmi. Ušetrili ste mi nemalé množstvo času, financií a v neposlednom rade aj veľa zdravia. Som moc rada, že som získala tak skvelé informácie a ešte radšej, že boli aj pravdivé. Ďakujem

Martin Kovárik, Prievidza

Na stránke 4B2B.sk som našiel presne to čo som dlhšie hľadal. Spoločnosť ma v prvom rade zaujala svojim veľkým množstvom ponúkaných služieb a vďaka ich viac ročnej praxi v mojom hľadanom obore. Zo začiatku som ani nemohol uveriť, či je založenie ready made firmy tak rýchle a bolo to nakoniec tak. Táto firma mi otvorila nové možnosti do budúcna a umožnila mi ušetriť veľké množstvo času s rôznymi zisťovaniami informácií, papierovačkami atď... Týmto by som Vám chcel moc poďakovať za všetky služby, ktoré mi boli poskytnuté a najmä za rýchle a bezproblémové umožnenie kúpy ready made s.r.o. Odporúčam všetkým.

Oliver Baláž, Nitra

Služby, ktoré poskytuje 4B2B mi odporúčali známy a moje rozhodovanie som si poistil aj na základe uvedených referencií. Spokojnosť na mojej strane je veľmi vysoká a určite Vás budem odporúčať aj svojmu okoliu. Ďakujem

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár