Dotácie a granty

Viac informácií Objednávka

Sme pre vás partner so skúsenosťami.
Pomôžeme vám s dotáciami, grantmi a eurofondmi.

Dajte nám príležitosť byť váš spoľahlivý partner v oblasti dotácií, eurofondov a grantov.
Kontaktujte nás ešte dnes a začnime spolu pracovať na úspechu vášho projektu!

Mám záujem

Dotácie:
  • Finančná podpora, ktorú poskytujú vlády, miestne samosprávy alebo iné inštitúcie na podporu konkrétnej činnosti, oblasti alebo projektu.
  • Dotácie nemusia byť spätne splatné a sú určené na financovanie rôznych iniciatív, vrátane podnikateľských projektov, výskumu a rozvoja, kultúrnych či environmentálnych projektov.
  • Cieľom je stimulovať ekonomiku a spoločenský rozvoj.
Granty:
  • Finančná pomoc, ktorú poskytujú nadácie, charitatívne organizácie, vládne inštitúcie alebo súkromné subjekty na podporu špecifických projektov alebo aktivít.
  • Granty môžu byť určené pre rôzne odvetvia, ako vzdelávanie, zdravotníctvo, umenie, výskum a ďalšie.
  • Môžu byť granty obmedzené časovo a často sú podmienené splnením určitých kritérií.
Eurofondy:
  • Finančné prostriedky poskytované Európskou úniou (EÚ) pre členské štáty.
  • Tieto fondy majú za cieľ podporiť hospodársky a sociálny rozvoj v rámci EÚ a investovať do konkrétnych oblastí, ako je infraštruktúra, výskum, inovácie, zamestnanosť, vzdelávanie a životné prostredie.
  • Eurofondy sú poskytované na základe dlhodobých strategických plánov a programov EÚ.

Našim klientom ponúkame predovšetkým:

• Vyhľadávanie vhodných dotácií, eurofondov a grantov pre vašu spoločnosť alebo projekt.
• Profesionálne vypracovanie žiadostí a projektových návrhov, aby ste mali väčšiu šancu na úspešné získanie financovania.
• Konzultácie a odborné poradenstvo počas celého procesu, aby sme vás vedeli správne navigovať cez všetky kroky žiadosti.
• Zabezpečenie, že vaše projekty budú v súlade s požiadavkami a kritériami dotácií a eurofondov.
• Náš skúsený a oddaný tím vám pomôže maximalizovať vaše šance na úspech pri získavaní potrebného financovania pre vaše ambiciózne plány. Sme tu, aby sme vám pomohli prekonať byrokratické prekážky a dosiahnuť vaše ciele rýchlo a efektívne.
• Veríme v transparentnosť a dôveru voči našim klientom, a preto vás budeme informovať o každom kroku v procese žiadosti. S našou pomocou sa vyhnete potenciálnym chybám a maximalizujete šance na úspech pri získavaní finančnej podpory.

Nechajte si od nás poradiť

Nezmeškajte príležitosť získať finančnú podporu pre vaše ambiciózne plány. Kontaktujte nás ešte dnes a začneme pracovať na získaní dotácií, grantov alebo eurofondov, ktoré vám umožnia presadzovať svoje nápady a projekty s väčšou istotou úspechu.

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Ponúkame komplexné riešenie odpadového hospodárstva.

Cenová ponuka pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Viac informácií

Získajte najlepšiu hodnotu za svoje peniaze s našou cenovo výhodnou službou získavania dotácií, grantov a eurofondov. Naše konkurenčné ceny vám umožnia efektívne investovať do svojich projektov a ambícií. Ponúkame širokú škálu cenových plánov, aby sme vyhoveli vašim potrebám a rozpočtu. S našou transparentnou cenovou politikou sa nebudete musieť obávať skrytých poplatkov alebo nejasných nákladov.

Zabezpečte si naše výhodné služby ešte dnes a začnite realizovať svoje projekty s istotou. Naša cenová ponuka je prispôsobiteľná pre rôzne typy klientov, vrátane malých podnikateľov, neziskových organizácií a veľkých firiem. Investujte do našej odbornej pomoci a získajte viac financií prostredníctvom dotácií, grantov a eurofondov. Naša cenová štruktúra je navrhnutá tak, aby zohľadňovala vaše individuálne potreby a ciele.

Kontaktujte nás ešte dnes a začneme realizovať vaše plány a inovácie!

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Hodnotenie našich zákazníkov

v katalógu firiem azet

S kúpou firmy sme mali výbornú skúsenosť. Určite odporúčam. A rád využijem ich služby aj do budúcna.

zobraziť

GDPR dokumentáciu sme u nich u nich vybavili veľmi rýchlo. Poradili nám a vysvetlili čo bolo treba.

zobraziť

Cítiť profesionalitu a odbornosť. S čím bolo treba pomohli, vybavili. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam.

zobraziť

Hodnotenia nájdete na profile: www.azet.sk/firma/4b2b-consulting-s-r-o/

Zobraziť všetky hodnotenia

Povedali naši klienti

Jozef J, Martin

Prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk som už nakúpil viacero firiem a niektoré (ktoré som už nepotreboval) aj popredával. Zo skúseností som mal istotu, že sa môžem opätovne na nich obrátiť s mojou žiadosťou a viem, že som urobil dobre. Vďaka odborníkom, ako sú ľudia z 4B2B.sk sa moje podnikanie neuveriteľne rozbieha a verím, že mi budú nápomocný aj pri ďalších predajoch, založeniach rôznych spoločností, poprípade pri ich predaji. Jednoznačne odporúčam každému.

Pavol Nižník, Topoľčany

Ďakujem Vám všetkým zo spoločnosti 4B2B.sk za Vaše odporné poradenstvo a poskytnuté služby na tej najvyššej úrovni. Vďaka tomu mi spadol ťažký kameň zo srdca a nemusím sa už ďalej trápiť s tým, čo spravím so svojou nevyužívanou firmou. Vaše služby budem vrelo odporúčať všetkým mojim známym a aj neznámym, ktorí si tiež nevedia poradiť ako aj ja sám s likvidáciou mojej firmy pomocou vlastných síl.

Lukáš N, Martin

Ďakujem odborníkom z 4B2B za Vaše poskytnuté odborné služby a za profesionálny prístup počas riešenia celej agendy spojených zmien v organizačnej zložke. Váš skvelý prístup ku klientovi a kvalitu poskytovaných služieb budem z radosťou rozširovať aj vo svojom okolí.

Dávid Dobrodský, Piešťany

Služby, ktoré sú poskytované spoločnosťou 4B2B.sk ma príjemne prekvapili aj vzhľadom na ich široký záber pôsobnosti. Pracovníci danej spoločnosti mi dopodrobna poskytli doplňujúce informácie, ktoré som potreboval získať pre svoje konečné rozhodnutie pre vykonanie určitých zmien. Všetky formality a kompletnú agendu vykonali už na základe dohodnutých kritérií a s výsledkom som bol veľmi spokojný.

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

Šimon Molnár a spol., Senec

Ďakujeme pracovníkom 4B2B.sk za opätovné poskytnutie odborných služieb. Ako aj pri predošlých žiadostiach sme veľmi spokojný s celkovým priebehom Vašej práce a za jej vysokú kvalitu. Vieme, že aj do budúcna sa máme na koho spoľahnúť a veríme, že na našom podnikateľskom trhu budete ešte fungovať veľmi dlho.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár