Už od 799 €

Certifikát ISO 45001

Viac informácií Objednávka

Pripravíme vám dokumentáciu a zabezpečíme audit pre ISO 45001 s akreditovaným certifikátom IAF v cene

ISO 45001 je medzinárodne uznávaná norma pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Implementácia normy zabezpečuje bezpečné pracovné podmienky a minimalizuje riziká pre zamestnancov. Akreditovaná certifikácia ISO 45001 od IAF Vám umožňuje prezentovať reprezentatívny certifikát na webe alebo v predajni.

Mám záujem

Certifikát ISO 45001 už od 799 €

Ponúkame kompletnú dokumentáciu obsahujúcu viac ako 20 prispôsobených dokumentov pre dosiahnutie súladu s normou ISO 45001. Tieto dokumenty pomáhajú pri implementácii a nastavení nových procesov a objavovaní vašej spoločnosti z nového pohľadu.

Skúsený audítor zabezpečí nastavenie procesu podľa normy ISO 45001 a poskytne hodnotnú správu z auditu s odporúčaniami na zlepšenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Ponúkame aj aktuálnu publikáciu STN EN ISO 45001 ako vodítko pre dodržiavanie normy a neustále zlepšovanie procesov vo vašej spoločnosti s pozitívnym vplyvom na zisk.

Získajte akreditovaný certifikát ISO 45001 od IAF a zlepšite bezpečnosť a ochranu zdravia vo vašej organizácii. Kontaktujte nás pre kompletnú podporu pri dosiahnutí tejto dôležitej certifikácie.

„Rozhodnite sa získať certifikát ISO 45001 a získate množstvo výhod pre vašu spoločnosť."

Postup certifikácie ISO 45001
 • Otváracie stretnutie: Stretnutie s manažmentom klienta na určenie auditovaných funkcií a procesov.
 • Komunikácia počas auditu: Pravidelná komunikácia s klientom, hodnotenie auditu a oznamovanie nedostatkov.
 • Získavanie a overovanie informácii: Získavanie informácií cez rozhovory, pozorovania a preskúmanie dokumentácie.
 • Identifikácia a zaznamenávanie zistení auditu: Zaznamenávanie zhôd a nezhôd, príležitostí na zlepšenie a prerokovanie nezhôd s klientom.
 • Príprava záverov auditu: Preskúmanie zistení, diskusia o záveroch a odporúčania pre certifikáciu.
 • Skype konzultácie: Preferovaná forma konzultácií pre časovú úsporu.

Zadarmo získate

Online konzultácie.
Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie.

Akreditovaný certifikát od IAF platný v 3 jazykových verziách. Poskytneme vám certifikát v preferovanom jazyku.

Vylepšíme vizuálny dojem vašej kancelárie reprezentačným stojanom na certifikát.

ISO certifikáty

Certifikácia podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 môže pomôcť organizáciám dosiahnuť vyššiu efektívnosť, zlepšiť kvalitu, znížiť environmentálne zaťaženie a zabezpečiť bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Organizácie sa môžu rozhodnúť, ktoré normy sú pre ne relevantné.

ISO 14001

od 799 €

Norma pre environmentálne manažérstvo. Je určená na pomoc organizáciám v identifikácii, riadení a minimalizácii vplyvu ich činností na životné prostredie.


 • Akreditovaný certifikát od IAF
 • Reprezentačným stojanom
 • 3 jazykové verzie

ISO 45001

od 799 €

Norma pre riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je určená na zlepšenie pracovných podmienok a zníženie rizika úrazov a ochorení v organizáciách.


 • Akreditovaný certifikát od IAF
 • Reprezentačným stojanom
 • 3 jazykové verzie

Nechajte si od nás poradiť

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti.

Mám záujem

Informujte sa na našom tel. čísle:
+421 951 327 299

Posuňte vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti

Cenová ponuka pre vašu spoločnosť

Vyplňte prosím objednávkový formulár a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku pre vašu spoločnosť alebo nám zanechajte telefónne číslo a my sa vám ozveme späť.

Viac informácií

ISO 45001 je norma pre riadenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Je určená na zlepšenie pracovných podmienok a zníženie rizika pracovných úrazov a ochorení v organizáciách.

Táto norma definuje požiadavky na vytvorenie a implementáciu systému riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, vrátane identifikácie rizík, plánovania bezpečnostných opatrení a monitorovania výkonu.

ISO 45001 je dôležitá pre organizácie, ktoré chcú zabezpečiť bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre svojich zamestnancov.

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako Vám môžeme pomôcť dosiahnuť certifikáciu ISO a posunúť vašu organizáciu na vyššiu úroveň kvality, bezpečnosti a efektívnosti. Sme pripravení stať sa vaším partnerom na ceste k úspechu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Filip C, Bratislava

Z počiatku som nemal moc dobrú predstavu ako sa rýchlo a bezpečne môžem dostať so svojim podnikaním aj na zahraničný trh. Nakoniec som našiel spoločnosť 4B2B.sk a prečítal som si aké služby poskytujú. To čo je uvedené na stránke je úplná pravda a som moc rád, že som neváhal a kontaktovať Vás. Ďakujem Vám a odporučím Vás všetkým svojim známym.

Juraj Braník, Senec

To čo spoločnosť 4B2B.sk uvádza v popise o predaji firmy ready made s.r.o. aj do bodky splnila. Pri kúpe som bol veľmi príjemne prekvapený, konzultácie prebiehali v úplnom poriadku a skoro o nič som sa nemusel starať (všetku náročnú prácu urobili za mňa a ušetrili mi tak obrovské množstvo času a námahy). Zriadenie firmy trvalo cca 20 minút a každá nejasnosť (otázka) ohľadom daného zriadenia mi bola podrobne vysvetlená. Chcel by som touto cestou spoločnosti 4B2B.sk veľmi poďakovať a zároveň ubezpečiť tých, ktorý ešte rozmýšľajú, nech ďalej neváhajú a obrátia sa so svojimi žiadosťami na spoločnosť 4B2B.sk.

Boris Súmerský, Brezno

Už dlhšiu dobu som uvažoval akým spôsobom založiť firmu v Českej republike. Až som nakoniec dospel k záveru, že oslovím spoločnosť 4B2B s.r.o., ktorú som našiel na internete. Firma 4B2B.sk mi poskytla viaceré možnosti pre ich výber a odkonzultovala so mnou všetky náležitosti, ktoré mi ešte v čase uvažovania neboli jasné. Konečný bod, ktorú sprevádzalo moje rozhodnutie už bola hotová hračka. Ich služby môžem všetkým len odporučiť.

Tomáš Beník, Trenčín

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad predajom svojej firmy, len som nemal jasno v tom, aký postup si vyberiem. Po menšom prieskume som natrafil na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá mi otvorila oči a poskytla všetky podrobnosti, ktoré som potreboval vedieť. Na základe zistených referencií od mojich známych a aj z internetu som neváhal a firmu 4B2B.sk kontaktoval.

Kristína Nagyová, Komárno

Ďakujem za poskytnutie odborných služieb a odborne vykonanú pomoc v mojom účtovníctve odborníkom so spoločnosti 4B2B.sk. Musím konštatovať, že som veľmi rada s vykonanou prácou a so všetkými vykonanými úkonmi. Ušetrili ste mi nemalé množstvo času, financií a v neposlednom rade aj veľa zdravia. Som moc rada, že som získala tak skvelé informácie a ešte radšej, že boli aj pravdivé. Ďakujem

Dominik Kováč, Bratislava

Ďakujem odborníkom z 4B2B sa poskytnuté poradenstvo na najvyššej úrovni a za kvalitne odvedenú prácu. Veľmi oceňujem Váš prístup aký máte ku svojim klientom a som nadmerne spokojný s Vašou prácou.

Oliver Baláž, Nitra

Služby, ktoré poskytuje 4B2B mi odporúčali známy a moje rozhodovanie som si poistil aj na základe uvedených referencií. Spokojnosť na mojej strane je veľmi vysoká a určite Vás budem odporúčať aj svojmu okoliu. Ďakujem

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár