Iba za 3500 €

Agentúra dočasného zamestnávania Poľsko

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Máme pre vás úžasnú príležitosť zakúpiť si agentúru dočasného zamestnávania (ADZ) v Poľsku. Máme viacero predmetných firiem skladom.

Agentúra dočasného zamestnávania v Poľsku je významným subjektom, ktorý umožňuje zamestnávateľom nájsť kvalifikovaných pracovníkov na dočasný pracovný pomer.

Vďaka tejto službe majú firmy prístup k rôznorodým a skúseným pracovníkom, čo môže pozitívne ovplyvniť ich produktivitu a konkurencieschopnosť na trhu.

• Naše služby zahŕňajú agentúry dočasného zamestnávania s čistou a úspešnou históriou registrované v Poľsku.
• Nemusíte sa obávať žiadnych nevyriešených záležitostí, všetky potrebné administratívne úkony a povinnosti zabezpečíme za vás.
• Naši odborníci vám poskytnú aj rady a konzultácie v rámci rozhodovacieho procesu.

• Spoločnosť je zapísaná v Národnom súdnom registri v Poľsku
• Má všetky potrebné certifikáty
• Finančná situácia
• Finančná nezávislosť

Cena spoločnosti je iba 3500€

Ak máte záujem o túto skvelú príležitosť, neváhajte a vyplňte prosím objednávkový formulár. Veríme, že spolupráca s nami Vám prinesie úspech a nové možnosti rozvoja vašej spoločnosti na poľskom trhu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Ronald Kalinský, Púchov

Týmto Vám chcem poďakovať milá spoločnosť 4B2B.sk za Vaše celkovo poskytnuté služby a poradenstvo pri zlučovaní mojich firiem. Ušetrili ste mi nemalé množstvo času, nákladov a aj nevyhnutných „zážitkov“, ktoré som mohol získať na našich úradoch. Ste najlepší.

Monika O, Bratislava

Daňové poradenstvo už druhý rok riešim so spoločnosťou 4B2B. Vždy sú veľmi flexibilný a zodpovedný. Všetky úkony spojené s ich poradenstvom sú na vysokej úrovni. Odporúčam vás všetkým mojim známym.

Tibor, Bratislava

Aby som povedal pravdu, pred založením j.s.a. som si myslel, že mám dostatok podstatných vedomostí a informácií pre jej založenie. I tak mi to nedalo a obrátil som sa na základe referencií na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá ma veľmi milo prekvapila ich odbornosťou, kvalitou riešenia komplexných služieb a aj v konečnom dôsledku rýchlosťou daného riešenia mojich potrieb. Spoločnosť mi založili k mojej maximálnej spokojnosti.

Tomáš Beník, Trenčín

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad predajom svojej firmy, len som nemal jasno v tom, aký postup si vyberiem. Po menšom prieskume som natrafil na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá mi otvorila oči a poskytla všetky podrobnosti, ktoré som potreboval vedieť. Na základe zistených referencií od mojich známych a aj z internetu som neváhal a firmu 4B2B.sk kontaktoval.

Petra Novotná, Pezinok

S poskytovanými službami od spoločnosti 4B2B.sk som bola nadmerne spokojná. Komunikácia prebiehala bez najmenších problémov a veľmi rýchlo som sa dostala k potrebným informáciám, ktoré som ešte potrebovala mať vyjasnené. Kúpu firmy cez stránku 4B2B.sk všetkým odporúčam. Ďakujem

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár