Kariéra v 4B2B

Spoločnosť 4B2B advisory s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami pre obchodné spoločnosti od zakladania a zmeny v spoločnostiach, likvidácií obchodných spoločností, GDPR až po poskytovanie služieb transferovej dokumentácie a auditu.
Sídli v historickom centre Bratislavy v Erdödyho paláci.

Zobraziť voľné pozície

Právnik, paralegal

Staňte sa súčasťou silného tímu 4B2B advisory s.r.o.. K fixnej zložke platu naviac provízie zo zložitejších zákaziek (príprava konkurzu, RPVS a ÚPV SR, zakladenie a.s.).

Mám záujem

Sales manager

Hľadáme dynamického obchodného manažéra. Zastrešovať bude predovšetkým akvizíciu nových klientov (navrhovanie obchodnej stratégie, cold callings, mailing, meetings).

Mám záujem

Asistent/Asistentka

Do kancelárie priamo v historickom centre Bratislavy hľadáme posilu pre náš tím. Pomáhať bude s úlohami v kancelárií, ktoré bežne nestíhame (práca s počítačom).

Mám záujem

Kontaktujte personálne oddelenie

Životopisy zasielajte na ks.b2b4@rh

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom ich spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu s nasledovným znením:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Ďakujeme.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár