Už od 1500 €

ReadyMade Rumunsko - Daňový raj v EÚ

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Daňový raj v EÚ s ReadyMade spoločnosťou v Rumunsku

• Rumunsko predstavuje krajinu s širokými možnosťami pre podnikanie. S vysokým hospodárskym rastom a príležitosťami, ktoré sa otvárajú pre zahraničných podnikateľov, je rumunský trh atraktívnym miestom na investície.
• V Rumunsku platí výhodná daň len 16%, a pre tzv. mikrofirmy je dokonca ešte nižšia, 1 až 3%.
• Tento daňový režim je podporou pre menšie podniky s nízkym obratom a počtom zamestnancov. S členstvom v Európskej únii prináša Rumunsko aj výhody voľného pohybu osôb, tovaru a kapitálu, čo uľahčuje podnikanie a zvyšuje jeho atraktivitu.
• Naša spoločnosť vám ponúka pripravenú ready-made spoločnosť v Rumunsku, ktorá vám umožní rýchle a bezproblémové začatie podnikania.

Sme tu, aby sme vám pomohli využiť všetky výhody rumunského trhu a dosiahnuť váš podnikateľský úspech. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Poskytneme vám kompletný servis pre vaše podnikanie v Rumunsku. Naša spoločnosť sa postará o vedenie účtovníctva, poskytne vám daňové poradenstvo a zabezpečí právne služby.

Naším cieľom je zabezpečiť vám optimálnu podporu a uľahčiť vám podnikanie v Rumunsku. S dôverou sa na nás obráťte a my sa postaráme o všetko potrebné. Vaše úspechy sú naším záujmom.

Rumunská spoločnosť Neplatca DPH 1500€
Rumunská spoločnosť Platca DPH 2500€

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Hodnotenie našich zákazníkov

v katalógu firiem azet

S kúpou firmy sme mali výbornú skúsenosť. Určite odporúčam. A rád využijem ich služby aj do budúcna.

zobraziť

GDPR dokumentáciu sme u nich u nich vybavili veľmi rýchlo. Poradili nám a vysvetlili čo bolo treba.

zobraziť

Cítiť profesionalitu a odbornosť. S čím bolo treba pomohli, vybavili. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam.

zobraziť

Hodnotenia nájdete na profile: www.azet.sk/firma/4b2b-consulting-s-r-o/

Zobraziť všetky hodnotenia

Napísali nám naši klienti

Tibor, Bratislava

Aby som povedal pravdu, pred založením j.s.a. som si myslel, že mám dostatok podstatných vedomostí a informácií pre jej založenie. I tak mi to nedalo a obrátil som sa na základe referencií na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá ma veľmi milo prekvapila ich odbornosťou, kvalitou riešenia komplexných služieb a aj v konečnom dôsledku rýchlosťou daného riešenia mojich potrieb. Spoločnosť mi založili k mojej maximálnej spokojnosti.

Katarína K, Trenčín

Ďakujem spoločnosti 4B2B.sk za poskytnuté odborné poradenstvo a kvalitne vykonanú prácu. Všetkým Vás budem odporúčať, nakoľko ste prekonali moje očakávania k úplnej spokojnosti.

Peter Vrabovský, Malacky

V spolupráci so spoločnosťou 4B2B.sk sa nám po dlhšom pátraní vyskytla možnosť jednoduchého a rýchleho založenia akciovej spoločnosti o ktorú sme mali už dlhšiu dobu záujem. Celkový proces prebiehal veľmi rýchlo, odborne a bez akýchkoľvek komplikácií a k tomu sme ušetrili aj nemalé náklady. Firmu 4B2B.sk vrelo odporúčam každému budúcemu podnikateľovi.

Marcel V, Trebišov

Už dlhšiu dobu sme sa ako slovenská spoločnosť snažili dostať so svojim podnikaním aj na zahraničný trh, ktorý nám je všetkým najbližší. Nakontaktovali sme sa na spoločnosť 4B2B.sk a tá nám poskytla veľmi jednoduchú a rýchlu možnosť ako dosiahnúť náš ďalší rozvoj. Celkový proces prebehol veľmi rýchlo a hladko vďaka vypracovaným podkladom, do ktorých sme len pridali naše údaje a bolo to. Ich služby môžeme iba odporúčať.

Marek Lipták, Považská Bystrica

Po viacerých rokoch úspešného podnikania sa moja firma dostala do štádia potreby určitej zmeny. Z počiatku som z toho nemal dobrý pocit, ak som si pomyslel, čo všetko je preto potrebné, čo ma čaká a neminie. Nakoniec som objavil 4B2B.sk, určitú skupinu odborníkov, ktorí ma ubezpečili, že ich krátke definície z oblasti jednotlivých úkonov sú pravdivé a reálne. Po chvíľke úvah som sa rozhodol a bol som milo prekvapený. Zmena mi zabrala len minimum času a celkový prepis prebehol nad moje očakávania. Ďakujem Vám, a s radosťou Vás budem odporúčať ďalej.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár