Už od 99 €

Poradenstvo pri sociálnych vzťahoch v organizácii

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Vytvorte zdravé a harmóniou nabité pracovné prostredie s našou profesionálnou službou Poradenstvo pri sociálnych vzťahoch v organizácii. Vďaka našim skúseným poradcom v oblasti sociálnych vzťahov vám pomôžeme riešiť komplexné medziľudské situácie a posilniť tímovú spoluprácu. Budujeme dôveru a rešpekt medzi členmi tímu, čo zvyšuje angažovanosť, zníži fluktuáciu a podporuje produktivitu. Naše poradenstvo zamerané na sociálne vzťahy vám umožní prekonať konflikty a vytvoriť pozitívnu kultúru spolupráce, ktorá povedie k dlhodobejšiemu a udržateľnému úspechu vášho podniku.

Spoločnosť sa skladá z jedinečných individuálnosti, a my vám pomôžeme odkryť potenciál každého zamestnanca. S naším poradenstvom sa naučíte efektívne komunikovať, vybudovať skutočné tímové duch a posilniť vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými. Zvýšená spokojnosť zamestnancov a lepšie sociálne vzťahy sa odzrkadlia vo výkonnosti vášho tímu a celkovej výkonnosti organizácie. Dovoľte nám vám pomôcť vytvoriť prostredie, kde sa každý cíti ocenený a motivovaný, čo bude mať pozitívny vplyv na vaše podnikateľské ciele a dlhodobý úspech.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Frantíšek Adámek, Nové mesto nad Váhom

So službami spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmieru spokojný. Umožnili mi sprostredkovanie kúpy už zaužívanej firmy, ktorú som dlhodobejšie vyhľadával. Predaj prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a na najvyššej úrovni. Seriózne jednanie a profesionalita je v spoločnosti 4B2B.sk braná do popredia smerom ku klientovi a bolo to aj cítiť. Každému odporúčam.

Karol Driečnik, Piešťany

Nad kúpou českej firmy som už dlhšiu dobu uvažoval až som sa nakoniec obrátil na spoločnosť 4B2B, kde mi poskytli všetky potrebné informácie, ktoré som potreboval vedieť. Spokojnosť bola na mojej strane úplná. Všetko bolo už predpripravené a len som podopĺnal isté údaje a zrazu som sa stal majiteľ ďalšej firmy. Všetkým vo firme 4B2B.sk moc ďakujem a všetkým ju vrelo odporúčam. Nebudete ľutovať.

Katarína K, Trenčín

Ďakujem spoločnosti 4B2B.sk za poskytnuté odborné poradenstvo a kvalitne vykonanú prácu. Všetkým Vás budem odporúčať, nakoľko ste prekonali moje očakávania k úplnej spokojnosti.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

Ferdinand Hrušovský, Levice

Nikdy by ma ani nenapadlo aké jednoduché je v dnešnej dobe kúpa už zaužívanej aktívnej firmy. Vďaka využitiu služieb cez Vašu firmu 4B2B tomu už verím. Ďakujem Vám za predaj firmy šitej na mieru.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár