Už od 99 €

Pomoc pri vzdelávaní zamestnancov

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Investujte do budúcnosti vášho podniku s našou profesionálnou službou Pomoc pri vzdelávaní zamestnancov. Umožnite svojim zamestnancom rozvíjať svoje schopnosti, získavať nové znalosti a zlepšovať výkonnosť vďaka našim špeciálne vytvoreným vzdelávacím programom. Naši skúsení odborníci v oblasti vzdelávania vám pomôžu identifikovať potreby vášho tímu a navrhnúť prispôsobené tréningy, ktoré podporia ich osobný rast a prispôsobia sa cieľom vášho podniku.

S našou pomocou dosiahnete zvýšenú produktivitu, zlepšenú kvalitu práce a posilnenie tímovej spolupráce. Vďaka moderným a inovatívnym metódam vzdelávania a školení budú vaši zamestnanci v predstihu v oblasti najnovších trendov a technológií vo vašej odvetví. Zverte nám starostlivosť o rozvoj vašej pracovnej sily a budete mať k dispozícii kompetentných, motivovaných a oddaných zamestnancov, ktorí prinesú vášmu podniku nové výšky úspechu. Vytvorte si konkurenčnú výhodu prostredníctvom investícií do vzdelávania s našou profesionálnou službou.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Karol Driečnik, Piešťany

Nad kúpou českej firmy som už dlhšiu dobu uvažoval až som sa nakoniec obrátil na spoločnosť 4B2B, kde mi poskytli všetky potrebné informácie, ktoré som potreboval vedieť. Spokojnosť bola na mojej strane úplná. Všetko bolo už predpripravené a len som podopĺnal isté údaje a zrazu som sa stal majiteľ ďalšej firmy. Všetkým vo firme 4B2B.sk moc ďakujem a všetkým ju vrelo odporúčam. Nebudete ľutovať.

Boris K.

S kúpou ADZ sme boli spokojní. Prepis agentúry dočasného zamestnávania prebehol rýchlo a bez problémov. Podnikanie sme mohli spustiť bez dlhého čakania.

Michal B, Geľnica

Som moc rád, že sa mi podarilo natrafiť na tak kvalitnú spoločnosť akou je firma 4B2B. Bez Vás by som len ťažko zvládol nejako vyriešiť moju neľahkú situáciu do ktorej som sa počas svojej podnikateľskej činnosti žiaľ dostal. Ak ešte niekto má podobné problémy ako som si zažil aj ja, tak Vám radím aby ste neváhali a obrátili na odborníkov z brandže 4B2B.sk.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

Peter Vrabovský, Malacky

V spolupráci so spoločnosťou 4B2B.sk sa nám po dlhšom pátraní vyskytla možnosť jednoduchého a rýchleho založenia akciovej spoločnosti o ktorú sme mali už dlhšiu dobu záujem. Celkový proces prebiehal veľmi rýchlo, odborne a bez akýchkoľvek komplikácií a k tomu sme ušetrili aj nemalé náklady. Firmu 4B2B.sk vrelo odporúčam každému budúcemu podnikateľovi.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár