Už od 99 €

Pomoc pri vytváraní, analýze a plánovaní pracovných miest

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Ste na správnej ceste k optimálnemu rastu a efektivite vášho podniku. Naša špičková služba ponúka pomoc pri vytváraní, analýze a plánovaní pracovných miest, aby ste dosiahli najlepšie výsledky vo vašej oblasti podnikania. Naši odborníci v oblasti personálneho riadenia vám pomôžu identifikovať kľúčové pozície, ktoré sú pre váš podnik kritické, a nájsť najvhodnejších kandidátov na tieto pozície.

S našou pomocou získate špecifické stratégie pre tvorbu nových pracovných miest, optimalizáciu existujúcich pozícií a analýzu personálnej štruktúry vášho podniku. Vďaka dôkladnej analýze a plánovaniu sa zvýši efektivita vašich pracovných postupov a zabezpečíte, aby boli správni ľudia na správnom mieste. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli posilniť váš tím odborníkov a posunúť váš podnik na ďalšiu úroveň úspechu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Daniel H., Košice

U spoločnosti 4B2B som si objednal službu zmeny trvalého pobytu spoločníka. So službami som bol nadmieru spokojný. Oceňujem rýchlu komunikáciu.

Sofia Balogová, Nitra

Chcela by som poďakovať spoločnosti 4B2B s.r.o. za skvele vykonanú prácu, rýchlosť realizácie a vysokú kvalitu vo všetkých stanovených bodoch. Môžete si byť istý, že budem šíriť len tie najlepšie referencie o Vašej spoločnosti. Vrelá vďaka.

Margaréta P, Bratislava

Páni z 4B2B.sk, vrátili ste mi úsmev na tvár, začo Vám chcem z celého srdca poďakovať. Ušetrili ste mi neuveriteľne veľa trápenia sa, množstvo času a ak mám zhodnotiť aj Vašu komunikáciu a celkové riešenie mojej situácie, tak môžem povedať len jediné a to, že ste úplnou jedničkou na našom trhu. Každému Vás budem odporúčať nech už majú akékoľvek požiadavky z oblasti kúpy/zmeny/likvidácie spoločností.

Miloš Ruženský, Topoľčany

Služby spoločnosti 4B2B.sk som využil po prvý krát a bol som s nimi nadmerne spokojný. Zmena prebehla bez potreby výkonu akýchkoľvek úkonov z mojej strany, rýchlosť zápisu je tiež jednou zo silných stránok spoločnosti a celkový priebeh bol veľmi kladný. Netreba váhať, ale kontaktovať.

Jakub Horíček, Trnava

Vďaka spoločnosti 4B2B.sk sa mi podarilo zakúpiť firmu, na ktorú som už dlhodobejšie čakal. Predaj prebehol bez nejakých komplikácií so splnením všetkých mojich kritérií. Služby firmy všetkým odporúčam. Ďakujem

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár