Už od 99 €

Pomoc pri riadení pracovného výkonu a hodnotení zamestnancov

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Dosiahnite maximálny výkon vášho tímu s našou špičkovou službou Pomoc pri riadení pracovného výkonu a hodnotení zamestnancov. Naši odborníci v oblasti ľudských zdrojov vám pomôžu vytvoriť efektívne systémy hodnotenia pracovníkov, ktoré zohľadňujú individuálne silné stránky a pomôžu identifikovať oblasti na zlepšenie. S našou pomocou budete mať presný prehľad o pracovnom výkone vašich zamestnancov a budete schopní poskytnúť im náležité odmeny a podporu.

Náš prístup je založený na individuálnom prístupe ku každému zamestnancovi a na porozumení unikátnych potrieb vášho podniku. S našou pomocou budete mať k dispozícii moderné nástroje na monitorovanie a riadenie pracovného výkonu, čo vám umožní lepšie plánovať rozvoj vášho tímu. Nechajte našich expertov pomôcť vám zvýšiť efektivitu a produktivitu vašej spoločnosti prostredníctvom presného hodnotenia a riadenia pracovného výkonu vašich zamestnancov. Spoločne dosiahneme úspech, ktorý vás posunie na vrchol trhu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Michal B, Geľnica

Som moc rád, že sa mi podarilo natrafiť na tak kvalitnú spoločnosť akou je firma 4B2B. Bez Vás by som len ťažko zvládol nejako vyriešiť moju neľahkú situáciu do ktorej som sa počas svojej podnikateľskej činnosti žiaľ dostal. Ak ešte niekto má podobné problémy ako som si zažil aj ja, tak Vám radím aby ste neváhali a obrátili na odborníkov z brandže 4B2B.sk.

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

Monika O, Bratislava

Daňové poradenstvo už druhý rok riešim so spoločnosťou 4B2B. Vždy sú veľmi flexibilný a zodpovedný. Všetky úkony spojené s ich poradenstvom sú na vysokej úrovni. Odporúčam vás všetkým mojim známym.

Jakub D., Pezinok

Služby od spoločnosti 4B2B s.r.o. som využil už niekoľko krát a vždy som bol s nimi maximálne spokojný. Najviac si asi vážim odborný prístup k akýmkoľvek úkonom, ktoré potrebujem vykonať vo svojej firme, rýchlosť celkového procesu vykonania či už jednotlivých zmien v s.r.o.

Frantíšek Adámek, Nové mesto nad Váhom

So službami spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmieru spokojný. Umožnili mi sprostredkovanie kúpy už zaužívanej firmy, ktorú som dlhodobejšie vyhľadával. Predaj prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a na najvyššej úrovni. Seriózne jednanie a profesionalita je v spoločnosti 4B2B.sk braná do popredia smerom ku klientovi a bolo to aj cítiť. Každému odporúčam.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár