Už od 99 €

Obsadzovanie voľných pracovných miest - nábor, výber, adaptácia

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Máte vo vašej spoločnosti voľné pracovné miesta, no hľadanie správnych kandidátov je pre vás výzvou? S našou službou Obsadzovanie voľných pracovných miest vám uľahčíme tento proces. Naša tím skúsených náborových expertov sa postará o nábor, výber a adaptáciu nových zamestnancov, čím vám ušetrí čas a energiu. Sme tu pre vás od začiatku až do konca procesu, aby sme zabezpečili, že vo vašom tíme budete mať len tých najlepších a najvhodnejších kandidátov.

Pri nášom náborovom procese kladieme dôraz na zrozumiteľnú komunikáciu s vami a potenciálnymi kandidátmi. Preto je naša adaptácia nových zamestnancov šitá na mieru, aby sa noví členovia vášho tímu rýchlo a plynule začlenili do pracovného prostredia. Nechajte nás, aby sme pre vás našli skryté talenty a zabezpečili, že vaša spoločnosť bude prosperovať so silným, zjednoteným a motivovaným kolektívom. S nami budete mať jistotu, že vaše voľné pracovné miesta budú obsadené tými najlepšími ľuďmi na trhu.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Karol Driečnik, Piešťany

Nad kúpou českej firmy som už dlhšiu dobu uvažoval až som sa nakoniec obrátil na spoločnosť 4B2B, kde mi poskytli všetky potrebné informácie, ktoré som potreboval vedieť. Spokojnosť bola na mojej strane úplná. Všetko bolo už predpripravené a len som podopĺnal isté údaje a zrazu som sa stal majiteľ ďalšej firmy. Všetkým vo firme 4B2B.sk moc ďakujem a všetkým ju vrelo odporúčam. Nebudete ľutovať.

Branislav Terpačovský, Geľnica

S využitím služieb od spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmerne spokojný. Všetky zápisy zmien, ktoré boli predmetom môjho záujmu prebehli bez problémov, rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Spoločnosť za mňa vybavila všetky formality a právne úkony. Ďakujem zamestnancom spoločnosti 4B2B.sk sa Vaše odborné poradenstvo a profesionálny prístup k požiadavkám Vašich klientov.

Ferdinand Hrušovský, Levice

Nikdy by ma ani nenapadlo aké jednoduché je v dnešnej dobe kúpa už zaužívanej aktívnej firmy. Vďaka využitiu služieb cez Vašu firmu 4B2B tomu už verím. Ďakujem Vám za predaj firmy šitej na mieru.

Frantíšek Adámek, Nové mesto nad Váhom

So službami spoločnosti 4B2B.sk som bol nadmieru spokojný. Umožnili mi sprostredkovanie kúpy už zaužívanej firmy, ktorú som dlhodobejšie vyhľadával. Predaj prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a na najvyššej úrovni. Seriózne jednanie a profesionalita je v spoločnosti 4B2B.sk braná do popredia smerom ku klientovi a bolo to aj cítiť. Každému odporúčam.

Ronald Kalinský, Púchov

Týmto Vám chcem poďakovať milá spoločnosť 4B2B.sk za Vaše celkovo poskytnuté služby a poradenstvo pri zlučovaní mojich firiem. Ušetrili ste mi nemalé množstvo času, nákladov a aj nevyhnutných „zážitkov“, ktoré som mohol získať na našich úradoch. Ste najlepší.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár