Už od 99 €

Legislatívne poradenstvo - zákonník práce

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Neberte legislatívu na ľahkú váhu. S našou vysoko kvalitnou službou Legislatívne poradenstvo - zákonník práce, budete mať istotu, že vaša spoločnosť dodržiava všetky právne predpisy týkajúce sa zamestnancov. Naši skúsení právni experti v oblasti pracovného práva vám poskytnú odborné rady a návody, ktoré vám pomôžu rozumieť a uplatňovať zákonník práce v praxi. S našou pomocou sa vyhnete právnym problémom a konfliktom, čím ochránite svoju spoločnosť pred nepotrebnými súdnymi sporom a finančnými stratami.

Zabezpečte si s naším legislatívnym poradenstvom maximálnu bezpečnosť a overte si, že vaše pracovné postupy sú v súlade so zákonnými požiadavkami. Naši právni odborníci vám poskytnú šitý na mieru prístup, ktorý zohľadní konkrétne potreby a charakter vášho podnikania. Nechajte nás sa postarať o právne aspekty, aby ste sa mohli sústrediť na rozvoj vášho podniku a úspech vo vašom odvetví. S našou spoľahlivou podporou budete mať istotu, že vaša spoločnosť funguje v súlade s platnými legislatívnymi predpismi, čo posilní vašu dôveryhodnosť voči zamestnancom i klientom.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Marek Lipták, Považská Bystrica

Po viacerých rokoch úspešného podnikania sa moja firma dostala do štádia potreby určitej zmeny. Z počiatku som z toho nemal dobrý pocit, ak som si pomyslel, čo všetko je preto potrebné, čo ma čaká a neminie. Nakoniec som objavil 4B2B.sk, určitú skupinu odborníkov, ktorí ma ubezpečili, že ich krátke definície z oblasti jednotlivých úkonov sú pravdivé a reálne. Po chvíľke úvah som sa rozhodol a bol som milo prekvapený. Zmena mi zabrala len minimum času a celkový prepis prebehol nad moje očakávania. Ďakujem Vám, a s radosťou Vás budem odporúčať ďalej.

Petra Novotná, Pezinok

S poskytovanými službami od spoločnosti 4B2B.sk som bola nadmerne spokojná. Komunikácia prebiehala bez najmenších problémov a veľmi rýchlo som sa dostala k potrebným informáciám, ktoré som ešte potrebovala mať vyjasnené. Kúpu firmy cez stránku 4B2B.sk všetkým odporúčam. Ďakujem

Jozef J, Martin

Prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk som už nakúpil viacero firiem a niektoré (ktoré som už nepotreboval) aj popredával. Zo skúseností som mal istotu, že sa môžem opätovne na nich obrátiť s mojou žiadosťou a viem, že som urobil dobre. Vďaka odborníkom, ako sú ľudia z 4B2B.sk sa moje podnikanie neuveriteľne rozbieha a verím, že mi budú nápomocný aj pri ďalších predajoch, založeniach rôznych spoločností, poprípade pri ich predaji. Jednoznačne odporúčam každému.

Sofia Balogová, Nitra

Chcela by som poďakovať spoločnosti 4B2B s.r.o. za skvele vykonanú prácu, rýchlosť realizácie a vysokú kvalitu vo všetkých stanovených bodoch. Môžete si byť istý, že budem šíriť len tie najlepšie referencie o Vašej spoločnosti. Vrelá vďaka.

Monika O, Bratislava

Daňové poradenstvo už druhý rok riešim so spoločnosťou 4B2B. Vždy sú veľmi flexibilný a zodpovedný. Všetky úkony spojené s ich poradenstvom sú na vysokej úrovni. Odporúčam vás všetkým mojim známym.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár