Už od 99 €

Legislatívne poradenstvo - zákon o minimálnej mzde

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Neviete si rady s komplikovanými ustanoveniami zákona o minimálnej mzde? Naša vynikajúca služba Legislatívne poradenstvo - zákon o minimálnej mzde je tu, aby vám pomohla pochopiť všetky detaily a zabezpečiť, že vaša spoločnosť dodržiava tieto dôležité právne predpisy. Naši odborníci v oblasti pracovného práva vám poskytnú dôkladné vysvetlenie zákona a jeho aplikácie vo vašej organizácii. S naším poradenstvom dosiahnete dodržiavanie minimálnej mzdy a vyhnete sa riziku právnych sporov a sankcií.

Zabezpečte si profesionálnu podporu a istotu v oblasti minimálnej mzdy. Naša služba Legislatívne poradenstvo - zákon o minimálnej mzde vám pomôže uplatňovať zákonné požiadavky bezproblémovo a efektívne. Nechajte našich odborníkov zistiť, ako sa zákon vzťahuje na váš konkrétny typ podnikania a navrhnúť vhodné postupy, ktoré vám pomôžu udržiavať súlad so zákonom. S nami na vašej strane si môžete byť istí, že ste na správnej ceste k zákonnosti a etickému riadeniu vašej firmy.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Monika O, Bratislava

Daňové poradenstvo už druhý rok riešim so spoločnosťou 4B2B. Vždy sú veľmi flexibilný a zodpovedný. Všetky úkony spojené s ich poradenstvom sú na vysokej úrovni. Odporúčam vás všetkým mojim známym.

Filip Lukáč, Brezno

Vrelá vďaka patrí spoločnosti 4B2B za skvelé výkony pri komplikovanom riešení registrácie mojej ochrannej známky. Veľmi si cením Váš prístup, odborné služby, profesionalitu a Vašu eleganciu pri výkone práce. Už viem, na koho sa môžem do budúcna obrátiť a rád sa stanem opäť na chvíľku Vašim aktívnym klientom.

Lukáš N, Martin

Ďakujem odborníkom z 4B2B za Vaše poskytnuté odborné služby a za profesionálny prístup počas riešenia celej agendy spojených zmien v organizačnej zložke. Váš skvelý prístup ku klientovi a kvalitu poskytovaných služieb budem z radosťou rozširovať aj vo svojom okolí.

Marcel Toporovský, Bratislava

Na stránke 4B2B.sk som si našiel zaujímavé kategórie poskytovaných služieb, ktoré som už dlhšiu dobu vyhľadával. Po skontaktovaní sa s nimi prebiehala komunikácia na veľmi profesionálnej úrovni, čiže som si potvrdil, čo tvrdia jednotlivé recenzie a neváhal som ich požiadať o určité vykonanie zmien v mojej spoločnosti. Samotný úkon prebiehal veľmi hladko, rýchlo a čo ma príjemne ďalej prekvapilo boli predpripravené potrebné dokumenty do ktorých som len podopĺňal svoje údaje a potrebné informácie o aké zmeny sa mi jedná. Pracovníci spoločnosti 4B2B mi poskytli ušetrenie väčšieho množstva času, kvalitu a dovolím si tvrdiť, že aj bezkonkurenčnú kvalitu. Vrelo odporúčam všetkým.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár