Už od 99 €

Legislatívne poradenstvo - sociálny a zdravotný zákon

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Získať prehľad a pochopiť komplexné sociálne a zdravotné zákony môže byť náročnou úlohou. Naša vynikajúca služba Legislatívne poradenstvo - sociálny a zdravotný zákon vám uľahčí tento proces. Naši skúsení právnici v oblasti sociálneho a zdravotného práva sú tu, aby vám poskytli jasné a komplexné vysvetlenie týchto zákonov a ich aplikácie vo vašej organizácii. S našou pomocou sa vyhnete možným právnym problémom a zabezpečíte, že vaše postupy sú v súlade s platnými právnymi predpismi, čím chránite svoju spoločnosť a zamestnancov.

Nezanedbávajte zákonné aspekty vašej organizácie a vyhľadajte našu spoľahlivú podporu. Naša služba Legislatívne poradenstvo - sociálny a zdravotný zákon vám prináša dôkladné analyzovanie vašich procesov a implementáciu právnych opatrení na mieru vašej spoločnosti. Dovoľte nám sa postarať o komplexné aspekty sociálneho a zdravotného práva, čo vám umožní sústrediť sa na váš rast a úspech. S nami budete mať istotu, že vaša organizácia bude plne pripravená čeliť všetkým legislatívnym výzvam a poskytne optimálne podmienky pre vašich zamestnancov.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Pavol Nižník, Topoľčany

Ďakujem Vám všetkým zo spoločnosti 4B2B.sk za Vaše odporné poradenstvo a poskytnuté služby na tej najvyššej úrovni. Vďaka tomu mi spadol ťažký kameň zo srdca a nemusím sa už ďalej trápiť s tým, čo spravím so svojou nevyužívanou firmou. Vaše služby budem vrelo odporúčať všetkým mojim známym a aj neznámym, ktorí si tiež nevedia poradiť ako aj ja sám s likvidáciou mojej firmy pomocou vlastných síl.

Peter Vrabovský, Malacky

V spolupráci so spoločnosťou 4B2B.sk sa nám po dlhšom pátraní vyskytla možnosť jednoduchého a rýchleho založenia akciovej spoločnosti o ktorú sme mali už dlhšiu dobu záujem. Celkový proces prebiehal veľmi rýchlo, odborne a bez akýchkoľvek komplikácií a k tomu sme ušetrili aj nemalé náklady. Firmu 4B2B.sk vrelo odporúčam každému budúcemu podnikateľovi.

Lukáš N, Martin

Ďakujem odborníkom z 4B2B za Vaše poskytnuté odborné služby a za profesionálny prístup počas riešenia celej agendy spojených zmien v organizačnej zložke. Váš skvelý prístup ku klientovi a kvalitu poskytovaných služieb budem z radosťou rozširovať aj vo svojom okolí.

Michal B, Geľnica

Som moc rád, že sa mi podarilo natrafiť na tak kvalitnú spoločnosť akou je firma 4B2B. Bez Vás by som len ťažko zvládol nejako vyriešiť moju neľahkú situáciu do ktorej som sa počas svojej podnikateľskej činnosti žiaľ dostal. Ak ešte niekto má podobné problémy ako som si zažil aj ja, tak Vám radím aby ste neváhali a obrátili na odborníkov z brandže 4B2B.sk.

Natália Tóthová, Galanta

Spoločnosť 4B2B s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne vzhľadom na ich odborný prístup a efektívne rozvrhnutie času pre vyriešenie mojej žiadosti pri znižovaní základného imania v mojej spoločnosti. Klientom som bola po prvý krát a som si istá, že ju budem kontaktovať aj pri ďalších mojich záujmoch. Vrelo odporúčam všetkým. Ďakujem.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár