Iba za 99 € 45 €

Zmena spoločníka a prevod obchodného podielu

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Zmena spoločníka prostredníctvom zápisu do obchodného registra je odborný ale aj časovo náročný proces. Ak plánujete dané zmeny, je vhodné aby zápis vo Vašej spoločnosti bol vykonaný v sprievode poskytovaných služieb od odborníkov, čo Vám v konečnom dôsledku nielen že ušetrí množstvo času, ale budete mať aj istotu s kvalitne vykonanej činnosti. Prostredníctvom našej spoločnosti 4B2B.sk sme pomohli už viacerým spokojným klientom. Prostredníctvom využitia našich služieb Vám ušetríme drahocenný čas, vyhnete sa tak byrokracií na slovenských úradoch a finálna suma nie je vyššia ako by ste sa pokúsili o dané zmeny priamo samostatne. Všetky dokumenty sú pripravované prostredníctvom našich právnikov a ešte aj poskytneme garanciu času, v akom bude zmena zapísaná v obchodnom registri. Z týchto dôvodov nie je vhodné riskovať odmietnutie zápisu zmien, stratu notárskych a súdnych poplatkov. Pod zápis zmeny spoločníka do obchodného registra spadá aj vstúpenie nového spoločníka, zníženie či zvýšenie vkladu spoločníka, poprípade prevod obchodného podielu medzi súčasnými spoločníkmi atď.

Emil Borka
ks.b2b4@eciffo
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Katarína K, Trenčín

Ďakujem spoločnosti 4B2B.sk za poskytnuté odborné poradenstvo a kvalitne vykonanú prácu. Všetkým Vás budem odporúčať, nakoľko ste prekonali moje očakávania k úplnej spokojnosti.

Martin Brezovský, Púchov

Zmena spoločníka v mojej nemenovanej spoločnosti prebehla prostredníctvom kontaktovania odborníkov od spoločnosti 4B2B veľmi rýchlo, na vysokej úrovni riešenia môjho záujmu a k mojej celkovej spokojnosti. Ďakujem Vám

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
ks.b2b4@eciffo

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár