Už od 85 €

Likvidácia spoločnosti sro

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Pre čisté spoločnosti, ktorých majetok prevyšuje záväzky je likvidácia firmy optimálnym riešením ako ukončiť podnikanie. Avšak je potrebné doplniť, že likvidácia firmy je právne/účtovné ako aj administratívne náročný proces, ktorý musíte posúdiť sami. Pre likvidáciu spoločnosti je požadovaná príprava dvoch účtovných uzávierok, elektronická komunikácia, vyžiadanie súhlasov pre výmaz firmy u daňového úradu a tak isto aj z colného úradu, mesta a mestskej časti, ďalej zverejnenie vstupu firmy do likvidácie v obchodnom vestníku a nemôžeme zabudnúť na podanie dvoch návrhov a hromadnú prípravu potrebných dokumentov k realizácií dvoch zápisov do obchodného registra. Ak hľadáte skombinovanú odbornosť najlepšej kvality a služieb za relevantnú sumu, tak ste na správnej adrese.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Monika Kraková, Prešov

Cez firmu 4B2B som sa rozhodla zlikvidovať moju viacročnú spoločnosť, ktorú som už dlhšiu dobu ani nevyužívala. Ako som si aj predtým myslela, moje rozhodnutie bolo veľmi správne. Ušetrila som veľa drahocenného času a papierovačiek, návštev úradov a podobne. Likvidácia prebehla bez najmenších problémov a stala som sa na chvíľku opäť voľným človekom až pokiaľ si presne nerozmyslím, s čím budem ďalej podnikať. Využitie služieb profesionálov ako sú vo firme 4B2B.sk každému odporúčam. Ďakujem Vám za všetko milá spoločnosť.

Pavol Nižník, Topoľčany

Ďakujem Vám všetkým zo spoločnosti 4B2B.sk za Vaše odporné poradenstvo a poskytnuté služby na tej najvyššej úrovni. Vďaka tomu mi spadol ťažký kameň zo srdca a nemusím sa už ďalej trápiť s tým, čo spravím so svojou nevyužívanou firmou. Vaše služby budem vrelo odporúčať všetkým mojim známym a aj neznámym, ktorí si tiež nevedia poradiť ako aj ja sám s likvidáciou mojej firmy pomocou vlastných síl.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrická 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár