Už od 99 €

Legislatívne poradenstvo - zákon o dani z príjmov

Kontakt Objednávka

Objednávka

Vyplňte prosím objednávkový formulár alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme.

Viac informácií

Zákon o dani z príjmov môže byť pre vašu spoločnosť zložitý a mätúci. S našou vynikajúcou službou Legislatívne poradenstvo - zákon o dani z príjmov sa vyhnete zbytočným daňovým problémom a zabezpečíte, že vaša spoločnosť plní všetky daňové povinnosti. Naši skúsení daňoví poradcovia vám pomôžu pochopiť daňové predpisy a optimalizovať váš daňový prístup, čo môže viesť k zníženiu nákladov a zvýšeniu ziskovosti vášho podnikania.

Dovoľte nám vás sprevádzať zložitým daňovým prostredím a zabezpečiť, aby vaša spoločnosť splnila všetky daňové povinnosti v súlade s platnými zákonmi. S naším legislatívnym poradenstvom zameraným na zákon o dani z príjmov získate istotu, že váš podnik bude daňovo efektívny a zároveň plne dodržiava daňové predpisy. S nami na vašej strane budete mať istotu, že ste na správnej ceste k daňovej súladnosti a finančnej stabilite.

Emil Borka
+421 951 327 299
ks.b2b4@akrob.lime

Povedali naši klienti

Oliver Baláž, Nitra

Služby, ktoré poskytuje 4B2B mi odporúčali známy a moje rozhodovanie som si poistil aj na základe uvedených referencií. Spokojnosť na mojej strane je veľmi vysoká a určite Vás budem odporúčať aj svojmu okoliu. Ďakujem

Monika Demovičová, Nitra

Pri rozhodovaní na akú spoločnosť sa mám obrátiť mi jednoznačne padla do oka spoločnosť 4B2B.sk. Na stránke sa mi veľmi dobre orientovalo a v prípade potreby o menšie rady mi ich radi poskytli. To čo bolo sľúbené bolo aj dodržané a predaj prebehol bez najmenších komplikácií. Ak má niekto podobný záujem o predaj svojej spoločnosti, vrelo Vám odporúčam využiť služby spoločnosti 4B2B.sk.

Martin Brezovský, Púchov

Zmena spoločníka v mojej nemenovanej spoločnosti prebehla prostredníctvom kontaktovania odborníkov od spoločnosti 4B2B veľmi rýchlo, na vysokej úrovni riešenia môjho záujmu a k mojej celkovej spokojnosti. Ďakujem Vám

Jozef J, Martin

Prostredníctvom spoločnosti 4B2B.sk som už nakúpil viacero firiem a niektoré (ktoré som už nepotreboval) aj popredával. Zo skúseností som mal istotu, že sa môžem opätovne na nich obrátiť s mojou žiadosťou a viem, že som urobil dobre. Vďaka odborníkom, ako sú ľudia z 4B2B.sk sa moje podnikanie neuveriteľne rozbieha a verím, že mi budú nápomocný aj pri ďalších predajoch, založeniach rôznych spoločností, poprípade pri ich predaji. Jednoznačne odporúčam každému.

Tomáš Beník, Trenčín

Už dlhšiu dobu som uvažoval nad predajom svojej firmy, len som nemal jasno v tom, aký postup si vyberiem. Po menšom prieskume som natrafil na spoločnosť 4B2B.sk, ktorá mi otvorila oči a poskytla všetky podrobnosti, ktoré som potreboval vedieť. Na základe zistených referencií od mojich známych a aj z internetu som neváhal a firmu 4B2B.sk kontaktoval.

4B2B kontakt

4B2B advisory s.r.o.
Svätovavrinecká 10
831 01 Bratislava

ks.b2b4@eciffo
+421 951 327 299

Poslať email Kontakty

Park Inn Danube Hotel
4,50€/hod.

Zobraziť na mape

Garáž Centrum
3,70€ - 2,70€/hod.

Zobraziť na mape

Zastávka Zochova

Zobraziť spoje

Zastávka Hodžovo námestie

Zobraziť spoje

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím kontakný formulár